SUMMIT

SUN GRANITE

SUMMIT

Nový Jeep® Avenger SUMMIT predstavuje stelesnenie modelového radu. Je vybavený kompletnou škálou asistenčných systémov, infotainmentom najnovšej generácie a exkluzívnymi dizajnovými detailmi.

Zistiť viac

Nový Jeep® Avenger SUMMIT predstavuje stelesnenie modelového radu. Je vybavený kompletnou škálou asistenčných systémov, infotainmentom najnovšej generácie a exkluzívnymi dizajnovými detailmi.

LONGITUDE

LAKE GRANITE RUBY SNOW STONE SUN VOLCANO
LAKE
GRANITE
RUBY
SNOW
STONE
SUN
VOLCANO
LAKE

LONGITUDE

Verzia LONGITUDE predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí vyhľadávajú štýl bez kompromisov v oblasti technológie a konektivity.

Zistiť viac

Verzia LONGITUDE predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí vyhľadávajú štýl bez kompromisov v oblasti technológie a konektivity.

ALTITUDE

GRANITE ​ LAKE RUBY SNOW STONE SUN VOLCANO
GRANITE ​
LAKE
RUBY
SNOW
STONE
SUN
VOLCANO
GRANITE
LAKE
RUBY
SNOW
STONE
SUN
VOLCANO
GRANITE ​

ALTITUDE

Nový Jeep® Avenger ALTITUDE vám poskytuje viac technológie, viac štýlu a viac komfortu. Má exkluzívne dizajnové detaily, plne digitálne rozhranie a mnoho ďalších prvkov.

Zistiť viac

Nový Jeep® Avenger ALTITUDE vám poskytuje viac technológie, viac štýlu a viac komfortu. Má exkluzívne dizajnové detaily, plne digitálne rozhranie a mnoho ďalších prvkov.

Avenger

Auto roka, ktoré mení hru

Nový Avenger, prvý 100% elektrický Jeep®, zožal prvý úspech a nanovo definuje budúcnosť mobility a stanovuje nový štandard pre malé SUV na celom svete. Avenger je Auto roka 2023.

Exteriér
Čo vás udivuje

Dobrodružstvo je o prekračovaní hraníc, objavovaní a hľadaní seba samého v úplne novom svete. Výrazné 18'' disky z ľahkej zliatiny dokonale ladia s atletickými tvarmi najkompaktnejšieho elektrického modelu značky Jeep® s ochrannými obkladmi dookola. Výrazná estetika odráža ikonickú osobnosť modelu Jeep®: jeho charakteristická mriežka masky so siedmimi otvormi, kontrastná čierna strecha, ktorá umocňuje jeho postoj, ako aj predné a zadné LED svetlá umožňujú rozpoznať Avenger na prvý pohľad.

performance canvas

Interiér​
Čo cítite

Moderný a digitálny interiér modelu Jeep® Avenger spája váš zážitok zo slobodnej jazdy s vysokou funkčnosťou a digitálnou konektivitou. Neuveríte, koľko predmetov sa zmestí do vášho nového SUV: do jeho odkladacích priestorov sa zmestí celý obsah príručnej tašky. Všetko, čo v nej bolo, ako váš smartfón, kľúče od domu, fľaša na vodu, slnečné okuliare, kozmetické potreby a ďalšie veci si nájdu miesto v kabíne. Pre každodenný život alebo víkendové výlety sú k dispozícii šikovné a organizované priestory na všetko. Každá cesta sa stáva dobrodružstvom, ktoré si treba užiť. Prispievajú k tomu pohodlné a útulné sedadlá v exkluzívnom žlto-čiernom farebnom vyhotovení, žlté akcenty na prístrojovej doske a viacfarebné ambientné osvetlenie, ktoré premietne vaše emócie do farieb.

ROZMERY

Všetok priestor, ktorý potrebujete pre zážitok z automobilu Jeep®, v kompaktných rozmeroch. Zmerajte svoje ambície

sicurezza alla guida
icona separatore

VÝKON​
ČO ZAŽIJETE

icona separatore

Elektrický pohon​

Užite si jazdu bez stresu. Prvý 100 % elektrický Jeep® kombinuje výkon a vzrušenie z jazdy s automobilom Jeep® s plne elektrickým pohonom. Jazdite v pohode: stačia 3 minúty nabíjania na 100 kW rýchlonabíjačke s jednosmerným prúdom (DC), aby ste dobili energiu na 30 km jazdy. Priemernú dennú spotrebu SUV tak pohodlne dobijete počas prestávky na kávu. Pri tom si môžete vybrať riešenia nabíjania, ktoré vám najlepšie vyhovujú. A keď sa potrebujete odreagovať, môžete vyraziť z mesta a Avenger vás odvezie kamkoľvek a bez emisií.

/content/dam/jeep/crossmarket/avenger-mp/performance/jeep_avenger_performance_BEV_1140x552.png
AŽ DO
404 km
kombinovaný 550 km v meste* dojazd podľa WLTP
 
24 min
20-80 % na 100 kW rýchlonabíjačke DC
 
115kW (156 k)
Výkon elektromotora
 
 
100 kWh
Nabíjací výkon
 

100% JEEP®
Čo prekonáte

Keď si vyberáme vozidlo, nevyberáme si len to, ktoré sa nám páči, ale aj také, ktoré nás prezentuje. Nový Jeep® Avenger vyniká svojím odhodlaným vzhľadom a dobrodružným duchom v kompaktnom formáte. Jeho technológie Selec-Terrain® a Hill Descent Control vám umožnia prispôsobiť ho akýmkoľvek poveternostným podmienkam a povrchu cesty – ako dážď, sneh, šmykľavá cesta – a so svojou veľkorysou svetlou výškou vám umožňuje čeliť aj extrémnym podmienkam.

/content/dam/jeep/crossmarket/avenger-mp/capability/jeep_avenger_capability_1140x552.png

Technológia a Bezpečnosť
Čo si predstavujete

Nový Jeep® Avenger vám ešte viac uľahčí cestovanie a posunie váš zážitok z jazdy ďalej. So svojimi kombinovanými pokročilými asistenčnými systémami vám pomáha udržiavať vzdialenosť od vozidla pred vami a zároveň udržiavať vozidlo v strede jazdného pruhu prostredníctvom aktívnych korekcií riadením. V novom modeli Jeep® Avenger máte k dispozícii dva digitálne panely s uhlopriečkou 10,25“: plne digitálny prístrojový panel a rovnako veľký dotykový displej infotainmentu Uconnect™. A okrem toho môžete svoj smartfón jednoducho pripojiť a nabíjať bezdrôtovou nabíjačkou.

performance canvas

UCONNECT™ SERVICES 

Užite si slobodu: Aplikácia Jeep® vám umožňuje komunikovať s vaším vozidlom priamo z vášho smartfónu.

icona separatore

ČO UROBÍTE

Nový Jeep® Avenger predstavuje koncentráciu štýlu, technológie a ikonickej slobody značky Jeep®. Okrem toho sa dá aj vo veľkom rozsahu personalizovať. Vďaka bohatej ponuke príslušenstva Jeep® Authentic Accessories by Mopar® je veľmi jednoduché dodať vášmu vozidlu individuálny charakter – ako aj zabezpečiť všetko, čo potrebujete na svoje najbližšie dobrodružstvá. Je čas začať si vychutnávať cestu. Dovoľte, aby vás Jeep® a Mopar® na nej viedli.

GRAFIKA NA PREDNÚ MASKU

Ikonická predná maska modelu Jeep® Avenger sa stane nezameniteľnou. Pridajte pôsobivú grafiku z prvkov X a hneď vzbudíte pozornosť.

18'' DISKY Z ĽAHKEJ ZLIATINY

Dodajte svojmu automobilu Jeep® Avenger elektrizujúci vzhľad 18'' diskami z ľahkej zliatiny v lesklej čiernej povrchovej úprave s efektnými modrými akcentmi. Pretože sú dostupné iba pre najnovších členov rodiny Jeep®, môžete mať istotu, že budete vynikať na ceste.

FÓLIE NA KAROSÉRIU

Dodajte svojmu automobilu Jeep® Avenger individuálny vzhľad exkluzívnou kombináciou fólií na kapotu, strechu a boky karosérie. Vyberte si zo širokej škály možností, ako napríklad dynamické čierne pásy na strechu a kapotu, elegantné bočné pásy a jedinečné fólie s kamuflážovým vzorom zo symbolov X. Je čas ukázať vašu vášeň pre Jeep naplno.

ROHOŽ DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Chráňte si podlahu batožinového priestoru rohožou s logom Jeep®. Rohož s protišmykovým povrchom má presný tvar podlahy, zvýšený okraj pomáha udržiavať náklad na mieste a zabraňuje vytečeniu kvapalín. Dá sa ľahko nainštalovať, vybrať a očistiť.

Jeep® Wave

VAŠE NAJLEPŠIE RIEŠENIA NA NABÍJANIE

Vyskúšajte jednoduchší a inteligentnejší spôsob nabíjania svojho nového elektromobilu doma aj na cestách.

eProWallbox je flexibilná, digitálne prepojená nástenná nabíjacia stanica s jednoduchou obsluhou a výkonom do 22 kW. A vďaka aplikácii eSolutions na nabíjanie máte prístup k vyše 300000 nabíjacím bodom v Európe.

ZISTIŤ VIAC

Spotreba elektrickej energie modelového radu Jeep® Avenger BEV (kWh/100 km): 15,9 – 15,3; emisie CO2 (g/km): 0. Uvedené hodnoty boli namerané 06.12.2022 počas testov pred schválením typovej spôsobilosti podľa cyklu WLTP a slúžia iba na účely porovnania.

Dôležité: Skutočná spotreba elektrickej energie sa môže výrazne líšiť a závisí vonkajších podmienok, ako aj ďalších faktorov ako voliteľná výbava, frekvencia nabíjania na počet najazdených kilometrov, vonkajšia teplota, štýl jazdy, hmotnosť, používanie určitých prvkov výbavy (klimatizácia, kúrenie, rádio, navigácia, svetlá atď.), druh a stav pneumatík, cestné podmienky, klimatické podmienky atď.

Dojazd modelového radu Jeep® Avenger BEV: 404 – 389 km. Uvedené hodnoty boli namerané 06. 12. 2022 počas testov pred schválením typovej spôsobilosti podľa cyklu WLTP a slúžia iba na účely porovnania.

 

Dôležité: Skutočný dojazd sa môže výrazne líšiť a závisí od vonkajších podmienok, ako aj ďalších faktorov ako voliteľná výbava, frekvencia nabíjania na počet najazdených kilometrov, vonkajšia teplota, štýl jazdy, hmotnosť, používanie určitých prvkov výbavy (klimatizácia, kúrenie, rádio, navigácia, svetlá atď.), druh a stav pneumatík, cestné podmienky, klimatické podmienky atď.