REVOLÚCIA MOBILITY SO ZNAČKOU JEEP®
Jeep® znovuobjavuje pohon všetkých kolies tým, že preslávené schopnosti 4x4 kombinuje so silným elektromotorom. Zatiaľ čo spotreba paliva a emisie sa znižujú, výkon a schopnosti sa zvyšujú. 4xe je kľúčom k novému spôsobu mobility, ktorý rozvíja to pravé dobrodružstvo so značkou Jeep®.
JEDNODUCHÉ NABÍJANIE
Nabíjanie batérie nového plug-in hybridného modelu Jeep® 4xe je intuitívne a pohodlné. K dispozícii je niekoľko spôsobov - za jazdy, ako u bežných hybridných vozidiel, alebo prostredníctvom kábla, či už doma alebo na verejných nabíjacích staniciach. Vždy jednoducho a rýchlo.
JEDNODUCHÁ MOBILITA
Modely Jeep® 4xe nabíjajú batérie počas jazdy vďaka funkciám eCoasting a eBraking. Naviac s novými službami a špecifickými funkciami môžete batérie jednoducho nabiť na akejkoľvek nabíjacej stanici v rámci Európy. Mobilita bez hraníc, mobilita bez problémov.
VŽDY PRIPOJENÉ
Nové modely Jeep® 4xe plug-in hybrid prichádzajú s inovatívnou technológiou, ktorá vám umožní zostať v spojení, komunikovať so svojím vozidlom a naplánovať nabíjanie nech už ste kdekoľvek.

JEDNODUCHÉ NABÍJANIE

Každý Jeep® 4xe plug-in hybrid je schopný nabíjať batériu aj počas jazdy. Jeep® 4xe je ale vybavený aj radom možností nabíjania zo zásuvky, pričom všetky sú intuitívne, univerzálne a jednoduché. Nabíjanie batérií je tak ľahké a rýchle v akejkoľvek situácii.

Nabíjací kábel

Každý nový Jeep® 4xe plug-in hybrid je štandardne dodávaný s nabíjacím káblom, ktorý vám umožní nabiť vozidlo z bežnej domácej zásuvky. Nabitie úplne vybitého vozidla na plnú kapacitu pritom zaberie menej ako 4 hodiny.

easyWallbox

Chcete dosiahnuť plného nabitia rýchlejšie? Nový easyWallbox je inteligentné zariadenie, ktoré doma nainštalujete ľahko bez pomoci elektrikára. easyWallbox dokáže vyhodnotiť koľko energie sa v domácnosti spotrebuje, a podľa toho prispôsobí svoj nabíjací výkon, aby nedochádzalo k výpadkom prúdu. Je tiež schopný zaznamenať a využívať dáta z predchádzajúcich nabíjaní pre optimalizáciu procesu nabíjania.

Ďalšie kWh navyše
Úpravou zmluvy na odber elektrickej energie môžete dosiahnuť dobíjací výkon až 7,4 kWh a nabiť svoje vozidlo za 1,5 hodiny.
Smart technológia
Pomocou smart zariadenia môžete sledovať stav batérie a plánovať jej nabíjanie.
Nákup
easyWallbox je k dispozícii na základe konkrétnej špecifikácie modelu - voliteľne, v štandarde alebo ako príslušenstvo MOPAR. Ďalšie informácie vám poskytne váš autorizovaný predajca.

RIEŠENIE PRE KAŽDÚ SITUÁCIU

Ak nemôžete svoje vozidlo nabíjať doma, môžete využiť kábel pre nabíjanie z verejných staníc, ktorý je možné pripojiť ku všetkým nabíjacím staniciam v Európe. Nabíjanie kdekoľvek a kedykoľvek ešte nikdy nebolo tak jednoduché.

VŽDY PRIPOJENÝ

Technológie na palube modelov 4xe plug-in hybrid využívajú najmodernejšie riešenia konektivity zahrnuté v službách Uconnect™ Services. Komunikujte so svojím vozidlom na diaľku a spravujte jeho nabíjanie jednoduchým a intuitívnym spôsobom, priamo zo smartfónu pomocou mobilnej aplikácie My Uconnect™.

Vzdialená správa a inteligentná navigácia

Komunikujte so svojím plug-in hybridným vozidlom Jeep® 4xe odkiaľkoľvek. Sledujte stav batérie a spustite nabíjanie priamo zo smartfónu. Vďaka interaktívnej navigácii si môžete dokonca zobraziť najbližšie dostupné nabíjacie stanice vrátane podrobností o konektoroch, prevádzkovom čase, dostupnosti a tiež ďalšie body záujmu, ktoré vás zaujímajú.

Naplánujte nabíjanie

Naplánujte si nabíjanie, zvoľte nabíjací výkon alebo teplotu v interiéri, aby ste nastúpili do už predhriatej alebo vychladenej kabíny. To všetko pomocou smartfónu a mobilnej aplikácii. My Uconnect™, ktorá umožňuje ovládať vozidlo dotykom prsta.

CHYTREJŠÍ AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Nové kompaktné modely Jeep 4xe využívajú plug-in hybridný systém, ktorý je tvorený zážihovým motorom poháňajúcim predné kolesá a elektromotorom zaisťujúcim pohon zadných kolies. Elektromotor poháňa batéria s výkonom 11,4 kW, ktorá sa nabíja pomocou regeneratívneho brzdenia. Zvoľte plne elektrický režim jazdy a batéria vám zaistí dojazd až 49 km, čo je dosť pre bežné aktivity v meste.

/content/dam/jeep/sk/4xe-hybrid/FCAS-12766-jeep-4xe-hybrid-SUV-hub-mobile-SK.png

PRISPÔSOBTE SVOJU JAZDU AKTUÁLNYM PODMIENKAM
Zvoľte si spôsob jazdy, ktorý znižuje spotrebu paliva a emisie v mestskej prevádzke. Volič hybridnej jazdy umožňuje ľahký a rýchly výber ideálneho režimu a plynulo sa prispôsobí novým podmienkam. Režim Hybrid automaticky riadi výkon z oboch motorov, zatiaľ čo režim Electric deaktivuje spaľovací motor a vozidlo poháňa výhradne elektrická energia. Režim E-Save potom šetrí energiu v batérii, prípadne ju nabíja pre neskoršie využitie.


Obrázky sú len ilustračné.
renegade-4xe

Jeep® Renegade 4xe

compass-4xe

Jeep® Compass 4xe

wrangler-4xe

Jeep® Wrangler 4xe

Renegade, Compass a Wrangler 4xe:

Emise CO2 (vážené, kombinované): 94-41 g/km.
Spotreba paliva (vážená, kombinovaná): 4,1-1,8 l/100km.
Hodnoty sú vypočítané podľa metodiky merania spotreby paliva a emisí CO2 WLTP podľa nariadenia EU 2018/1832.
Uvedené hodnoty sú výrobcom namerané pri testoch pred schvaľovacím procesom a môžu sa v dôsledku konečnej homologácie zmeniť.