Cesta začína
Objavte každý detail

Wrangler 4xe Rubicon

BRIGHT WHITE BLACK SILVER ZYNITH HIGH VELOCITY STING GREY EARL PUNK’N METALLIC

Wrangler 4xe Rubicon

Jeep® Wrangler Rubicon, ktorý je teraz k dispozícii ako plug-in hybridný model, si zachováva dve základné vlastnosti, ktoré ho preslávili: štýl a výkon. V štandarde je vybavený novým polepom 4xe na kapote, terénnymi pneumatikami, prednou off-roadovou kamerou TrailCam a uzávierkami diferenciálov Tru-Lok®, teda perfektnou výbavou pre skutočné dobrodružstvá.

ZISTIŤ VIAC

Jeep® Wrangler Rubicon, ktorý je teraz k dispozícii ako plug-in hybridný model, si zachováva dve základné vlastnosti, ktoré ho preslávili: štýl a výkon. V štandarde je vybavený novým polepom 4xe na kapote, terénnymi pneumatikami, prednou off-roadovou kamerou TrailCam a uzávierkami diferenciálov Tru-Lok®, teda perfektnou výbavou pre skutočné dobrodružstvá.

Wrangler 4xe Sahara

BRIGHT WHITE BLACK SARGE GREEN SILVER ZYNITH HIGH VELOCITY STING GREY EARL PUNK’N METALLIC

Wrangler 4xe Sahara

Sahara je v štandarde dodávaná s infotainmentom štvrtej generácie 8.4" Uconnect™ NAV, ďalej audio systémom Alpine® s 9 reproduktormi a 18" diskami kolies z ľahkej zliatiny s dvojtónovou povrchovou úpravou.

ZISTIŤ VIAC

Sahara je v štandarde dodávaná s infotainmentom štvrtej generácie 8.4" Uconnect™ NAV, ďalej audio systémom Alpine® s 9 reproduktormi a 18" diskami kolies z ľahkej zliatiny s dvojtónovou povrchovou úpravou.

Nová éra mobility Jeep®

Jeep® Wrangler vstupuje do sveta elektrifikovaných vozidiel s novou plug-in hybridnou technológiou. Legendárny pohon všetkých kolies Jeep® je kombinovaný s novým elektrickým pohonom pre novú koncepciu mobility a zavádza tiež ekosystém služieb a riešení rozvíjajúcich svet Jeep®.

EASYWALLBOX

Nový easyWallbox, ktorý je ponúkaný ako voliteľný prvok, je šikovné zariadenie, ktoré skracuje dobu nabíjania na menej ako 3 hodiny. EasyWallbox dokáže vysledovať absorpciu energie vášho domova a prispôsobiť nabíjací výkon tak, aby nedochádzalo k výpadkom elektrického prúdu. Ukladá tiež vašu históriu nabíjania a predpovedá obvyklé špičky pre optimalizáciu nabíjania. 

Easywall-box

Nabíjajte doma aj na cestách

Nabíjanie nového modelu Wrangler 4xe je prekvapivo jednoduché. Okrem nového easyWallboxu máte možnosť zvoliť pripojený Wallbox, ktorý umožňuje spustenie domáceho nabíjanie na diaľku pomocou aplikácie My Uconnect™.

Svoj nový hybridný Wrangler môžete navyše nabíjať aj na cestách pomocou voliteľného kábla Mode 3, ktorý je možné použiť na väčšine verejných nabíjacích staníc.

Nabíjajte počas jazdy

Nový Jeep ® Wrangler 4xe je schopný sa nabíjať aj sám počas jazdy. Vďaka funkcii e-Coasting je možné premieňať kinetickú energiu produkovanú počas brzdenia, spomaľovania a plachtenia na elektrickú energiu, ktorá sa ukladá do batérie.

Ešte výkonnejší

Nový Wrangler 4xe zvláda každodenné výzvy s kombinovaným výkonom až 380 k a zrýchlením z 0 na 100 km/h za 6,4 sekundy. Elektrifikácia zvyšuje úroveň výkonu plug-in hybridného Wrangleru. Je výkonnejší, zabezpečuje pozoruhodné schopnosti brodenia a vďaka maximálnemu krútiacemu momentu pri nízkych otáčkach zostáva verný svojej povesti nekompromisného terénneho vozidla.

Spotreba paliva u radu Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid (l/100 km): 3,5 – 4,1; emisie CO2 (g/km): 79 –  94. Hodnoty vychádzajú z meraní/korelácie podľa cyklu WLTP a sú aktualizované k 1. máju 2021. Hodnoty slúžia pre účely porovnania medzi vozidlami. 

380 k
Kombinovaný výkon
Až 53 km
v rýdzo elektrickom režime*
*V mestskom cykle WLTP
130 km/h
najvyššia rýchlosť v rýdzo elektrickom režime
<3 hodiny
pri rýchlonabíjaní

Nový Jeep® Wrangler 4xe  

Vydajte sa za ďalším dobrodružstvom

Fotografie zhotovené vo vyhradenej oblasti na off-roadovej trase.

Sústreďte sa na jazdu

Jeep® Wrangler 4xe ponúka v štandarde viac ako 65 prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti. Palubné funkcie zahŕňajú systémy uľahčujúce pohyb v doprave, ako napríklad adaptívny tempomat a varovanie pred čelným nárazom s automatickým brzdením. Obsahuje tiež systémy pre terénne dobrodružstvá, ako je Selec Speed Control, ktorý by šlo popísať ako off-roadový tempomat udržujúci stabilnú rýchlosť aj v nerovnom blatistom teréne alebo v strmých svahoch.

Prepojený s dobrodružstvom

Wrangler 4xe je vybavený technológiami, ktoré robia každé dobrodružstvo ešte viac vzrušujúcim a prepojeným. S aplikáciou My Uconnect™ a infotainmentom Uconnect™ môžete ovládať svoj Wrangler intuitívne aj na diaľku.

Infotainment 8,4" Uconnect™ NAV  

Nový Jeep® Wrangler 4xe ponúka v štandarde štvrtú generáciu infotainmentu Uconnect™ NAV s 8,4" dotykovou obrazovkou, vďaka čomu máte všetky nové funkcie konektivity poskytované službami Uconnect Services na dosah.

Nový 7" digitálny prístrojový panel

Ovládanie výkonu nového modelu Jeep® Wrangler 4xe je ešte jednoduchšie vďaka novému 7" digitálnemu prístrojovému panelu. Rozhranie je plne prispôsobiteľné a zobrazuje všetky jazdné parametre, akými sú stav batérie, zostávajúca životnosť batérie a úroveň nabitia.

Aplikácia My Uconnect™ so službami My eCHARGE

Nabíjanie batérie nového modelu Wrangler 4xe je jednoduché vďaka službám My eCharge dostupným cez aplikáciu My Uconnect™. V rámci týchto služieb môžete získavať informácie o najbližších nabíjacích staniciach, ich dostupnosti a type konektora a možnosť prezerať si predchádzajúce platby za nabíjanie, vďaka čomu budete schopní sledovať svoju históriu nabíjania. My eCharge navyše komunikuje s pripojeným Wallboxom, vďaka čomu je možné spravovať nabíjanie na diaľku a modulovať nabíjací prúd.

Aplikácia My Uconnect™ so službami My Remote

Komunikujte so svojím modelom Wrangler 4xe na diaľku prostredníctvom aplikácie My Uconnect™. Funkcia „Nájsť nabíjaciu stanicu" vám pomôže nájsť najbližšiu nabíjaciu stanicu. Okrem toho môžete svoje vozidlo na diaľku zamknúť, odomknúť a zobraziť jeho polohu na mobilnom telefóne.

Ikona štýlu

Nový Jeep® Wrangler 4xe zostáva verný svojmu pôvodu. Ikonické tvary sú umocnené štýlovými detailmi sveta 4xe, ako napríklad modrými profilmi loga alebo bočným krytom nabíjacej zásuvky na strane vozidla či špecifickým radom kolies. Wrangler 4xe je stelesnením všestrannosti. Zahŕňa napríklad sklopné čelné okno, rôzne konfigurácie strechy a odnímateľné dvere, čo prináša čistý a nefalšovaný zážitok pod holým nebom.

Legendárna povaha

Všestrannosť, priestrannosť a komfort bez kompromisu k štýlu a osobitosti. Úplne nový Jeep® Wrangler 4xe je vybavený vyhrievanými koženými sedadlami, veľkorysým priestorom pre všetkých cestujúcich a radom uzamykateľných a vodotesných úložných priestorov pre outdoorové dobrodružstvá.