TECHNIKA, AKÚ STE DOTERAZ NEZAŽILI
Jeep® znovuobjavuje pohon všetkých kolies a tradičné SUV 4x4 kombinuje s elektrickým pohonom zadnej nápravy a úplne novou automatickou prevodovkou. Vďaka tomu dosahuje väčší výkon a ponúka maximálne pohodlie počas jazdy. Súčasne znižuje emisie a spotrebu paliva.
Celkom až
240 k
7,5''
Zrýchlenie 0-100 km/h
Menej ako 2 hodiny
S nabíjacou stanicou Wallbox a rýchlonabíjačkou
Dojazd až
50 km
v čisto elektrickom režime

PRESKÚMAJTE NOVÝ JEEP® RENEGADE 4xe

NOVÝ JEEP® RENEGADE 4xe: DOKONALÝ VŠADE

loading

BEZ PREKÁŽOK

Vďaka výkonu 240 k a zrýchleniu z 0 na 100 km/h za 7 sekúnd môžete v akýchkoľvek podmienkach cestovať ľahko a bezpečne s lepšími schopnosťami 4x4. Zásluhu má na tom nová architektúra pohonu modelu Jeep® Renegade 4xe Plug-in Hybrid, ktorá kombinuje vpredu umiestnený zážihový spaľovací motor a elektromotor zadnej nápravy. Vďaka tomu má každá náprava svoj vlastný motor, čo zlepšuje riadenie toku krútiaceho momentu a tým aj trakciu. Inými slovami povedané, už vás nič nezastaví.

NOVÉ KÚZLA PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Vďaka čisto elektrickému režimu modelu Jeep® Renegade 4xe môžete zažiť úplne nové potešenie z jazdy. S nulovým dopadom na životné prostredie, dojazdom až 50 km a úplne tichým zážitkom z jazdy a mobilitou.

TECHNOLÓGIE PRI RUKE

Batéria modelu Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid s kapacitou 11 kWh môže byť nabíjaná doma alebo v meste pomocou špeciálnych nabíjacích staníc. Všetky elektrické funkcie, akými sú regeneratívne brzdenie, eCoasting a eCharge prispievajú k zvýšeniu úrovne nabitia batérie, bez toho aby ste to akokoľvek vnímali. Vašu bezpečnosť zaručuje kompletná paleta technológií: rozpoznávanie dopravných značiek, inteligentný rýchlostný asistent, sledovanie jazdných pruhov, varovanie pred čelným nárazom, adaptívny tempomat, kontrola schádzania prudkých svahov a úplne nový systém detekcie únavy vodiča.

Spotreba paliva (l/100 km): 2,1 – 1,8; spotreba elektrickej energie (kWh/100 km): 16,7 – 15,6; emisie CO2 (g/km): 52 - 41. Homologizačné hodnoty stanovené na základe skúšobného postupu WLTP, aktualizované k 5. marcu 2021. Uvedené hodnoty slúžia pre účely porovnania.