96 kW (130 k)
Kombinovaný výkon
240 Nm
Maximálny krútiaci moment
10"
Zrýchlenie 0-100 km/h
193 km/h
Maximálna rýchlosť
icona-separatore

EXTERIÉR
ELEGANCIA OD JEEP®

Jeep® Compass e-Hybrid sa vyznačuje typickým dizajnom značky, pričom niektoré nové modifikácie ho robia ešte elegantnejším. Výrazný vzhľad modelu zvýrazňuje nový dizajn full-LED svetlometov, ako aj zatmavené zadné okná* a strecha nalakovaná v kontrastnej čiernej farbe*. Okrem toho bol zmenený celý sortiment diskov z ľahkej zliatiny formátu od 17” do 19”, ktorý teraz obsahuje disky v nápadných nových farbách.

*Štandardne pri verzii Summit.

INTERIÉR
KOMFORT AKO HLAVNÁ ČRTA

Interiér modelu Compass e-Hybrid perfektne reflektuje filozofiu štýlu v spojení s komfortom, ktorá charakterizuje celý automobil. Sedadlá poskytujú vysoký komfort pri dlhých jazdách vďaka 8-smerovému elektrickému nastavovaniu a 2-smerovo elektricky nastaviteľnej bedrovej opierke. V kabíne nového modelu Compass e-Hybrid zohráva zásadnú rolu najmodernejšia technológia. Systém infotainmentu Uconnect™ sa dá jednoducho a intuitívne ovládať vďaka dotykovému displeju 10,1“ s vysokým rozlíšením a nový digitálny prístrojový panel s displejom 10,25” Ultra HD vám umožňuje konfigurovať, organizovať a upravovať zobrazené obsahy.

Interni sedili Jeep Renegade Plug-in - Jeep

ALTITUDE

Komfort v kombinácii so štýlom. Nový Compass Altitude e-Hybrid je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny pôžitok z jazdy pre vaše dobrodružstvá.
MEHR ERFAHREN
Komfort v kombinácii so štýlom. Nový Compass Altitude e-Hybrid je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny pôžitok z jazdy pre vaše dobrodružstvá.
32 990 €

SUMMIT

modrá Shade biela Alpine červená Colorado sivá Graphite čierna Solid

SUMMIT

Najelegantnejšia verzia modelu Compass. Nový Summit e-Hybrid je vybavený rozličnými prémiovými a jedinečnými prvkami, vďaka ktorými vynikne na každej ceste.
MEHR ERFAHREN
Najelegantnejšia verzia modelu Compass. Nový Summit e-Hybrid je vybavený rozličnými prémiovými a jedinečnými prvkami, vďaka ktorými vynikne na každej ceste.
36 490 €

ROZMERY

Jeep® Compass e-Hybrid vám poskytuje všetok komfort a priestor, ktoré potrebujete pri každej jazde. Vrátane najextrémnejších dobrodružstiev. Nový Jeep® Compass e- Hybrid má výšku do 1,62 m, dĺžku 4,40 m a šírku 1,87 m. Rozmery sa môžu mierne líšiť podľa výbavy.

Jeep Compass e-Hybrid dimensioni – Jeep
Icona di Jeep® Compass e-Hybrid - Jeep

NOVÁ MOBILITA S JEEP®

Mobilita e-Hybrid značky Jeep® poskytuje nový zážitok z jazdy. Oproti tradičnému systému Mild Hybrid technológia Jeep® e-Hybrid umožňuje okrem podpory spaľovacieho motora elektromotorom pre spontánnu reakciu aj jazdu pri nízkych rýchlostiach iba s elektrickým pohonom*.

*Táto funkcia závisí od úrovne nabitia batérie.VŽDY V SPOJENÍ

Podpora pri vašich dobrodružstvách. Vychutnajte si viac bezpečnosti a radosti z jazdy s najnovšími funkciami infotainmentu vďaka službám UconnectTM.

icona-separatore

MÔŽETE SA PREJAVIŤ

Široká ponuka originálneho príslušenstva Mopar® pre Jeep® dodá vášmu modelu Compass individuálny nádych a poskytne všetko, čo potrebujete pre vaše ďalšie dobrodružstvo.

ORGANIZÉR DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Organizér do batožinového priestoru tvorí platforma s dvoma kovovými koľajnicami a teleskopická tyč. Tento systém umožňuje rozdeliť batožinový priestor a jednoducho zafixovať prepravované predmety.

PRIEČNE TYČE

Čierne, aerodynamicky tvarované priečne tyče s logom Jeep® sú kompatibilné so všetkými nosičmi Mopar®. Montujú sa na strešné lyžiny.

TAŠKA DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Skladacia taška do batožinového priestoru čiernej farby s logom Jeep®.

KRYTY SPÄTNÝCH ZRKADIEL

Definujte a ukážte svoj štýl pomocou krytov vonkajších spätných zrkadiel, ktoré sú súčasťou paketu Neutral Gray

 

Spotreba paliva Jeep® Compass e-Hybrid (l/100 km): 5,4 - 6,2; emisie CO2 (g/km): 122 - 139, podľa smernice EU 1999/94. Tieto hodnoty boli namerané v kombinovanom cykle WLTP a aktualizované 31.01.2023. Uvedené hodnoty slúžia iba pre účely porovnania.