Fotografie ilustračné. Vozidlo je aktuálne k dispozícii len v Spojených štátoch amerických; predaj vozidla na slovenskom trhu je naplánovaný na druhú polovicu roka 2022.Video vytvorené a vo vlastníctve FCA US LLC.SLOBODA MÁ NOVÚ PODOBU: OBJAVTE JU!

Ste nadšení novým modelom Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-In Hybrid? Prihláste sa k odberu noviniek a získavajte podrobnosti, náhľady a najnovšie informácie o jeho príchode na slovenský trh.

Fotografie sú ilustračné. Vozidlo je aktuálne k dispozícii len v Spojených štátoch amerických; predaj vozidla na slovenskom trhu je naplánovaný na druhú polovicu roka 2022.
Grand Cherokee 4xe Summit Reserve: emisie CO2 (vážené, v kombinovanej prevádzke) (g/km): 62. Spotreba paliva (vážená, v kombinovanej prevádzke) (l/100 km): 2,6; spotreba elektrickej energie (ECAC vážená, v kombinovanej prevádzke) (kWh/100 km): 25. Hodnoty boli vypočítané na základe skúšobného postupu WLTP (nariadenie EU 2018/1832). Uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli namerané výrobcom pri predbežných homologizačných testoch podľa cyklu WLTP (nariadenie EU 2018/1832) a môžu preto podliehať zmenám v dôsledku finálnej homologizácie.