GLADIATOR OVERLAND

Bright White Black Sarge Green Silver Zynith High Velocity Sting Grey Earl

GLADIATOR OVERLAND

Gladiator Overland ponúka v štandarde to najlepšie v oblasti štýlu, komfortu a technológií. Model Overland je charakteristický rádiom 8,4″ Uconnect™ Nav, 7″ farebným TFT prístrojovým panelom, audio systémom Alpine s výkonom 552 W a 9 reproduktormi, 18″ dvojtónovými diskami kolies z ľahkých zliatin a striebornými doplnkami na karosérii.

ZISTIŤ VIAC

Gladiator Overland ponúka v štandarde to najlepšie v oblasti štýlu, komfortu a technológií. Model Overland je charakteristický rádiom 8,4″ Uconnect™ Nav, 7″ farebným TFT prístrojovým panelom, audio systémom Alpine s výkonom 552 W a 9 reproduktormi, 18″ dvojtónovými diskami kolies z ľahkých zliatin a striebornými doplnkami na karosérii.

Exteriér

gladiator_overview_esterni_01

Maximálna personalizácia

Jeep® Gladiator vám dokáže poskytnúť naozajstný zážitok z jazdy s nebom nad hlavou. Variabilné riešenie čelného okna a strechy vám umožňujú rozhodnúť sa kedykoľvek pre hard-top s troma pevnými panelmi, látkovú strechu alebo úplne otvorené usporiadanie. Užite si maximálnu slobodu, na každej ceste a v akomkoľvek ročnom období.

Preskúmať exteriér

Nosnosť až 613 kg

Gladiator tvorí dvojitá kabína a oceľová korba s rozmermi 1531 mm x 1442 mm, ktorá je vybavená vodotesnou zásuvkou, LED osvetlením a ochranným nástrekom.

Systém Trail Rail  

Korba modelu Gladiator je vybavená komfortným úložným systémom Trail Rail s ľahko nastaviteľným systémom ukotvenia.

Maximálna personalizácia

Plocha korby je k dispozícii s robustnou a odolnou ochranou. Čokoľvek sa rozhodnete uložiť na korbu, môžete bezpečne zakryť jednou z troch možností: rolovacou plachtou, trojdielnym látkovým alebo trojdielnym pevným krytom.

Príslušenstvo Mopar®  

Mopar® ponúka širokú škálu príslušenstva, ktoré korešponduje aj s tým najdynamickejším životným štýlom, napríklad nosiče na plochu korby a systémy pre usporiadanie nákladu vrátane zásuviek, či nosiče bicyklov, kajakov, surfov alebo lyží.

Interiér

gladiator_overview_interni_01

gladiator_overview_interni_02

Maximálny komfort

Interiér modelu Gladiator bol navrhnutý tak, aby maximalizoval vnútorný priestor a poskytoval najvyššiu úroveň komfortu a pohodlia. Všetko v nezameniteľnom štýle Jeep®. Užite si plne umývateľný interiér, vyhrievaný volant a sedadlá a dva veľké úložné priestory: jeden pod zadným sedadlom a druhý za operadlami zadných sedadiel.

PRESKÚMAŤ INTERIÉR
gladiator_overview_interni_04
gladiator_overview_interni_03

Technológie

Na palube modelu Gladiator nájdete najmodernejšie technológie, ktoré vyzdvihujú každý aspekt každodennej prevádzky.

gladiator_overview_tecnologia_01

Výkon

gladiator_overview_prestazioni

gladiator_overview_prestazioni_02

Definícia nezastaviteľnosti

Jedným z jedinečným prvkov vozidla je dieselový motor 3.0L V6 Multijet s výkonom 264 k, ktorý ponúka prvotriedne výkonové parametre. Neskutočných 600 Nm krútiaceho momentu je pripravených v iba 1400 ot./min. A zabudnúť nesmieme ani na preslávený pohon všetkých kolies Jeep®, ktorý pracuje v dokonalej harmónii s 8-stupňovou automatickou prevodovkou.

Preskúmať výkon
/content/dam/jeep/crossmarket/model/gladiator/overview/Performance/jeep_gladiator_overview_prestazioni_03_mbl_768x432.png

Bezpečnosť

gladiator_overview_sicurezza_01

gladiator_overview_sicurezza_02

O vašu bezpečnosť sa stará viac ako 65 systémov.

Gladiator ponúka cez 65 prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti. Tie zahŕňajú monitoring mŕtveho uhla, ktorý sleduje slepé uhly okolo vozidla, adaptívny tempomat, ktorý udržuje rýchlosť v závislosti na odstupe od vpredu idúceho vozidla, systém varovania pred čelným nárazom, ktorý vás upozorní na prekážku v dráhe vozidla a nakoniec automatické diaľkové svetlomety, ktoré upravujú intenzitu svetiel v závislosti na okolitých svetelných podmienkach.

Preskúmať bezpečnosť