Exteriér

gladiator_overview_esterni_01

Maximálna personalizácia

Jeep® Gladiator vám dokáže poskytnúť naozajstný zážitok z jazdy s nebom nad hlavou. Variabilné riešenie čelného okna a strechy vám umožňujú rozhodnúť sa kedykoľvek pre hard-top s troma pevnými panelmi, látkovú strechu alebo úplne otvorené usporiadanie. Užite si maximálnu slobodu, na každej ceste a v akomkoľvek ročnom období.

Preskúmať exteriér

Maximálna všestrannosť

Interiér

gladiator_overview_interni_01

gladiator_overview_interni_02

Maximálny komfort

Interiér modelu Gladiator bol navrhnutý tak, aby maximalizoval vnútorný priestor a poskytoval najvyššiu úroveň komfortu a pohodlia. Všetko v nezameniteľnom štýle Jeep®. Užite si plne umývateľný interiér, vyhrievaný volant a sedadlá a dva veľké úložné priestory: jeden pod zadným sedadlom a druhý za operadlami zadných sedadiel.

PRESKÚMAŤ INTERIÉR
gladiator_overview_interni_04
gladiator_overview_interni_03

Technológie

Na palube modelu Gladiator nájdete najmodernejšie technológie, ktoré vyzdvihujú každý aspekt každodennej prevádzky.

gladiator_overview_tecnologia_01

Jediná v tejto kategórii*
*medzi pick-upmi na európskom trhu

Výkon

gladiator_overview_prestazioni

gladiator_overview_prestazioni_02

Definícia nezastaviteľnosti

Jedným z jedinečným prvkov vozidla je dieselový motor 3.0L V6 Multijet s výkonom 264 k, ktorý ponúka prvotriedne výkonové parametre. Neskutočných 600 Nm krútiaceho momentu je pripravených v iba 1400 ot./min. A zabudnúť nesmieme ani na preslávený pohon všetkých kolies Jeep®, ktorý pracuje v dokonalej harmónii s 8stupňovou automatickou prevodovkou.

Preskúmať výkon
/content/dam/jeep/crossmarket/model/gladiator/overview/Performance/jeep_gladiator_overview_prestazioni_03_mbl_768x432.png

Bezpečnosť

gladiator_overview_sicurezza_01

gladiator_overview_sicurezza_02

O vašu bezpečnosť sa stará viac ako 65 systémov.

Gladiator ponúka cez 65 prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti. Tie zahŕňajú monitoring mŕtveho uhla, ktorý sleduje slepé uhly okolo vozidla, adaptívny tempomat, ktorý udržuje rýchlosť v závislosti na odstupe od vpredu idúceho vozidla, systém varovania pred čelným nárazom, ktorý vás upozorní na prekážku v dráhe vozidla a nakoniec automatické diaľkové svetlomety, ktoré upravujú intenzitu svetiel v závislosti na okolitých svetelných podmienkach.

Preskúmať bezpečnosť