SLUŽBY UCONNECT™

Vychutnajte si nový rad pokročilých riešení, ktoré vám umožnia zostať pripojený aj počas jazdy. Vďaka mobilnej aplikácii My Uconnect pre smartfóny a smarthodinky zostanete v kontakte so svojim vozidlom, a to aj na diaľku. Služby Uconnect znamenajú väčšiu bezpečnosť, aktuálne informácie o stave vášho Jeepu, zážitok z používania inteligentnej navigácie, ovládanie na diaľku (zamknutie, odomknutie, svetlá), stále dátové pripojenie, výstrahy a podporu v prípade krádeže.

Služby Uconnect sú dostupné pre nový Renegade, v ktorom je namontovaný a vopred aktivovaný modul Uconnect™.

ZOSTAŇTE PRIPOJENÍ PRE VYŠŠIU BEZPEČNOSŤ SO SLUŽBOU My ASSISTANT.

SOS Call: V prípade núdze môžete ručne uskutočniť hovor z vnútra vozidla stlačením tlačidla alebo pomocou rádia, prípadne prostredníctvom aplikácie My Uconnect. Dovoláte sa do centra núdzového volania alebo na národnú núdzovú linku (24 hodín denne). Hovory z vozidla sa automaticky lokalizujú pomocou zariadenia Uconnect Box. Automatické núdzové volanie sa za podmienok určitých nehôd uskutoční automaticky a zavolá do asistenčného telefonického centra.

Asistenčná služba: V prípade potreby asistenčnej služby môžete manuálne nadviazať hlasový hovor s operátorom asistenčného telefonického centra. Automaticky sa uvedie poloha vozidla a VIN číslo. Za určitých podmienok, ako sú poruchy pohonnej jednotky, palivového alebo brzdového systému, vozidlo automaticky nadviaže hlasový hovor medzi cestujúcimi vo vozidle a asistenčnou službou, pričom sa uvedie poloha vozidla a VIN číslo.

 

 

POMOCOU MY REMOTE ZOSTANETE NEUSTÁLE PRIPOJENÍ S VAŠIM MODELOM JEEP®

Ovládanie na diaľku: Svoj model Jeep® môžete ovládať dokonca aj na diaľku. Pomocou smartfónu alebo smarthodiniek môžete zamknúť a odomknúť dvere a aktivovať svetlá.

Vyhľadanie vozidla: Nájdenie vozidla na preplnenom parkovisku už nebude problém. Znázornite polohu svojho vozidla na smartfóne, smarthodinkách alebo na webovej stránke. Zobrazí sa vzdialenosť medzi vami a vozidlom, a dokonca môžete zobraziť trasu.

Súčasťou funkcie My Remote sú aj funkcie At-Home Digital Assistant*, Drive Alerts*, Eco-Score* a Jeep Off-Road Pages*.

 

 

FUNKCIA MY CAR, ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, VŽDY AKTUALIZOVANÉ.

Informácie o vozidle: Zistite stav vášho vozidla na prvý pohľad. S týmto balíkom budete mať v reálnom čase informácie o skutočnom stave vozidla, napríklad o množstve paliva, tlaku v pneumatikách, počte kilometrov a životnosti oleja. Po prihlásení sa do mobilnej aplikácie My Uconnect, prípadne na webovom portáli pre zákazníka uvidíte informácie o vozidle, ktoré sa aktualizovali v momente posledného vypnutia zapaľovania. Získajte komplexný prehľad o svojom vozidle v reálnom čase pre maximálnu bezpečnosť jazdy.

Funkcia My Car obsahuje aj upozornenie o stave vozidla* a upozornenia vo vozidle*.

 

 

FUNKCIA MY NAVIGATION, KDEKOĽVEK JE BLÍZKO.

Funkcia Send & GO*: Pokročilý zážitok pri používaní navigácie, ktorý vám vďaka funkcii Send & GO umožňuje vyhľadať cieľ v smartfóne a odoslať ho do navigačného systému vozidla prostredníctvom mobilnej aplikácie My Uconnect. Dosiahnutie želaného cieľa nebolo nikdy jednoduchšie – bez prerušenia z vášho vozidla do vášho smartfónu.

Funkcia My Navigation tiež obsahuje funkciu POI Search* a Live Weather/Live Traffic/Live Speedcams* pre inteligentné navádzanie.

 

 

FUNKCIA MY WI-FI, INTERNET KDEKOĽVEK STE.

Wi-Fi hotspot: Cez 4G LTE hotspot vo vozidle môžete pripojiť až 8 zariadení súčasne. Počas jazdy môžete surfovať na internete, takže zábava pre všetkých cestujúcich je zaručená. Prvá registrácia sa musí vykonať vo vozidle po pripojení k hotspotu. Po dokončení sa používateľ a všetci cestujúci môžu pripojiť a používať svoje zariadenia.

 

 

FUNKCIA MY THEFT ASSISTANCE, PREVENCIA A PODPORA.

Upozornenie na krádež: Ak vozidlo zaznamená pokus o krádež, napríklad neoprávnené odťahovanie, dostanete upozornenie. Patrí sem vniknutie pre vozidlá vybavené poplašným systémom, napríklad odpojenie akumulátora a zaznamenanie pohybu.

Asistent pri odcudzení vozidla: Táto služba vám poskytne pomoc v prípade krádeže. Priamo v mobilnej aplikácii My Uconnect môžete požiadať o pomoc stlačením tlačidla „Volať“ a zavolať do kontaktného centra. Po potvrdení krádeže policajnou správou sa aktivujú bezpečnostné prvky vrátane sledovania vozidla.* Služby pripojenia týkajúce sa funkcií Customer Care, Vehicle Health Report, In-Vehicle Notifications, At-Home Digital Assistant, Drive Alerts, Eco Score, Vehicle Health Alert, In-Vehicle Notifications, Send&Go, POI Search, Live Weather/Live Traffic/Live Speedcams budú aktívne približne od septembra 2020. Podrobnejšie informácie o načasovaní a aktivácii jednotlivých služieb uvedených vyššie nájdete na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Jeep®.

SLUŽBY UCONNECT A DOSTUPNOSŤ

ZAHRNUTÉ BALÍČKY

Väčšina balíčkov služieb Uconnect™ je už zahrnutá v cene vozidla na obdobie od 3 do 10 rokov, a to v závislosti od balíčka. Funkcia My Assistant je už aktívna, zatiaľ čo v prípade balíkov My Car, My Remote a My Navigation stačí dokončiť proces registrácie.

ZAHRNUTÉ BALÍČKY

Niektoré balíčky služieb Uconnect™ sú k dispozícii za poplatok, s rôznymi dobami predplatného, napríklad v prípade služieb My Wi-Fi a My Theft Assistance.

Pre vybrané vozidlá sú k dispozícii bezplatné skúšobné obdobia, počas ktorých si môžete balíčky vyskúšať. Spýtajte sa predajcu!

APLIKÁCIA MY UCONNECT

Objavte potenciál služieb Uconnect hneď teraz! Stiahnite si aplikáciu My Uconnect do svojho zariadenia Apple alebo Android, aby ste mali svoje vozidlo na dosah ruky.