Integrovaná offroad kamera

Gladiator môže dosiahnuť úplne novú dimenziu vďaka technológiám, ktoré vás budú sprevádzať na všetkých cestách. Predná kamera zobrazuje na displeji rádia vozovku pred vozidlom, čo zlepšuje výhľad a umožňuje úplné vyhnutie sa nástrahám a prekážkam. Kamera je vybavená samočistiacou funkciou, vďaka čomu zaisťuje maximálnu viditeľnosť za všetkých okolností. Užitočná v bežnej prevádzke, nepostrádateľná v teréne.

gladiator_technology_main
gladiator_technology_main_02

Bezdrôtový reproduktor Alpine

Gladiator je vybavený bezdrôtovým reproduktorom Alpine za zadnými sedadlami, ktorý si môžete po vystúpení z vozidla ľahko vziať so sebou. Jeho dizajn zapadá do nezameniteľného štýlu Jeep®. Vodotesný a prachotesný reproduktor sa nabíja počas jazdy a znesie ponorenie do hĺbky 90 cm po dobu 30 minút. Môžete ho použiť aj ako powerbanku pre nabíjanie externých zariadení a pripojiť k ďalším bezdrôtovým reproduktorom Alpine a vytvoriť stereo zvuk.

gladiator_technology_main_03

Extrémne technológie

Gladiator prináša najnovšie technológie zo sveta automobilov, ktoré poskytujú maximálny pôžitok z jazdy. Sedempalcový TFT prístrojový panel s personalizovateľným rozhraním zobrazuje všetky jazdné parametre, zatiaľ čo rádio Uconnect™ 4. generácie umožňuje využitie služieb Uconnect™ Services dostupných pomocou aplikácie My Uconnect™. Svoju cestu si tak môžete užiť bez zbytočného rozptyľovania.

Ďalšia generácia zvuku

Vyberte si pre každé dobrodružstvo správny soundtrack. Na želanie je k dispozícii prémiový audio systém Alpine s 9 reproduktormi a subwooferom s celkovým výkonom 552 kW a 12 kanálovým zosilňovačom. Výsledkom je dokonale vyvážený a všeobjímajúci zvuk.

gladiator_technology_details_01

Bezkľúčový vstup a štartovanie

Pohodlie je jednou zo základných vlastností modelu Gladiator. Systémy bezkľúčového vstupu a štartovania umožňujú ovládať centrálne zamykanie a štartovanie motora bez toho, aby ste museli vytiahnuť kľúč z vrecka.