HYBRIDNÝ POHON JEEP®

Technológia Jeep® e-Hybrid je založená na novom zážihovom motore 1,5 Turbo s výkonom 130 k, prostredníctvom pohonu predných kolies, ktorý je podporovaný druhým 48 V elektromotorom P2 schopným zvýšiť výkon až na 15 kW (20 k)* v rôznych fázach jazdy. V porovnaní s inými vozidlami s mild-hybridným pohonom je systém Jeep® e-Hybrid schopný zaistiť rýdzo elektrickú jazdu v nízkych rýchlostiach alebo pri manévrovaní.

* Prevádzkové schopnosti sa odvíjajú od stavu nabitia batérie a jazdných podmienok. .

Nová 7-stupňová automatická prevodovka DCT

Nové hnacie ústrojenstvo e-Hybrid hladko spolupracuje s novou 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou a elektromotorom integrovaným v prevodovke. Charakteristickým rysom sú kratšie časy radenia a komfortný zážitok z jazdy, to všetko okrem iného vďaka siedmemu prevodovému stupňu zaručujúcemu maximálnu účinnosť pri jazdách po diaľnici.

TECHNOLÓGIE

Hnacie ústrojenstvo e-Hybrid značky Jeep® predstavuje novú technológiu elektrifikácie*, ktorá v porovnaní s tradičným spaľovacím motorom zlepšuje zážitok z jazdy vo všetkých smeroch.

* Prevádzkové schopnosti sa odvíjajú od stavu nabitia batérie a jazdných podmienok.

Bezpečnosť

Nový Jeep® Renegade e-Hybrid využíva širokú škálu prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti, ktoré sa dokonale hodia k hybridnej technológii.

EXTERIÉR

Premiéru modelu Jeep® Renegade vo svete nízkonapäťovej hybridnej mobility sprevádza nezameniteľný dizajn a pôsobivé tvary. Ikonický dizajn modelu Renegade dopĺňajú vo verzii Upland nové štýlové prvky, akými sú dvojfarebné vyhotovenie karosérie, bronzové detaily a exkluzívne lesklo čierne kolesá z ľahkých zliatin.

INTERIÉR

Priestrannosť, pohodlie a štýl predstavujú hlavné piliere dizajnu interiéru nového modelu Jeep® Renegade e-Hybrid. Kabína pôsobí priestranne, všestranne a prívetivo, zatiaľ čo palubná doska obsahuje infotainment Uconnect™ s až 8,4″ displejom a digitálnym 7″ displejom prístrojového panela. Interiér dopĺňajú prémiové látkové a kožené čalúnenie, na dotyk mäkké materiály a kontrastné prešívanie.

Spotreba paliva modelu Jeep® Renegade e-Hybrid (l/100 km): 5,7 – 6,1; emisie CO2 (g/km): 130 – 139. Certifikované výsledky vychádzajúce z váženého priemeru v teste WLTP, aktualizácia 14. 12. 2021. Hodnoty slúžia na účely porovnania.