96 kW (130 k)
Výkon
240 Nm
Maximálny krútiaci moment
191 km/h
Maximálna rýchlosť
5,7 - 6,1 l/100 km
Spotreba paliva

LONGITUDE

TYRKYSOVÁ BIKINI BIELA ALPINE MODRÁ SHADE ČERVENÁ COLORADO SIVÁ GRAPHITE ČIERNA SOLID ŽLTÁ SOLAR
TYRKYSOVÁ BIKINI
BIELA ALPINE
MODRÁ SHADE
ČERVENÁ COLORADO
SIVÁ GRAPHITE
ČIERNA SOLID
ŽLTÁ SOLAR
TYRKYSOVÁ BIKINI

LONGITUDE

Ponorte sa do dobrodružstva. Verzia Longitude je vybavená všetkými nevyhnutnými prvkami a technológiami pre komfort a bezpečnosť.
ZISTIŤ VIAC
Ponorte sa do dobrodružstva. Verzia Longitude je vybavená všetkými nevyhnutnými prvkami a technológiami pre komfort a bezpečnosť.
Cena od 27 990 € 

ALTITUDE

Perfektný pre vaše každodenné dobrodružstvá. Nový Jeep® Renegade Altitude má nezameniteľný dizajn a najmodernejšie technológie, spríjemňujúce každú jazdu.
ZISTIŤ VIAC
Perfektný pre vaše každodenné dobrodružstvá. Nový Jeep® Renegade Altitude má nezameniteľný dizajn a najmodernejšie technológie, spríjemňujúce každú jazdu.
Cena od 29 990 €
icona-separatore

Exteriér
PRIRODZENE NEZAMENITEĽNÝ

Výrazné línie a charakteristická silueta sprevádzajú debut modelu Renegade vo svete hybridnej mobility. Hranaté a energické tvary tohto hybridného SUV v kombinácii s ostrými líniami umocňujú ikonický štýl značky Jeep, ako napríklad predná maska chladiča so siedmimi otvormi a okrúhlymi svetlometmi alebo lichobežníkové výrezy blatníkov.

 Interiér
Dimenzia komfortu

Kabína sa vyznačuje priestrannosťou, komfortom a technologickým vybavením. Interiér modelu Jeep Renegade kombinuje funkčnosť a variabilitu vďaka sklopnému operadlu zadného sedadla, delenému v pomere 40/20/40, výškovo nastaviteľnej dvojitej podlahe batožinového priestoru a množstvu úložných priestorov. Materiály vysokej kvality a mäkké povrchy sú skombinované s prémiovým vybavením ako vyhrievanie sedadiel a volant s koženým poťahom alebo elektricky nastaviteľné predné sedadlá. 

Jeep® Renegade e-Hybrid interni - Jeep

ROZMERY

Jeep® Renegade e-Hybrid vám poskytuje všetok komfort a priestor, ktoré potrebujete pri každej jazde. Vrátane najextrémnejších dobrodružstiev.

 ROZMERY – Jeep
icona-separatore

MÔŽETE SA PREJAVIŤ

Široká ponuka originálneho príslušenstva Mopar® dodá vášmu modelu Renegade individuálny nádych a poskytne všetko, čo potrebujete pre vaše ďalšie dobrodružstvo.

SIEŤ NA BATOŽINU

Multifunkčná sieť na batožinu sa dá nainštalovať v batožinovom priestore (podlaha, operadlo, boky), na stredovom tuneli na strane spolujazdca alebo pod zadným sedadlom. Čierna farba, s logom Jeep. Upínací systém so špeciálnymi suchými zipsami. Použitie sa môže líšiť podľa modelu, prosím pozrite inštrukcie.

ROHOŽKY PREMIUM

Elegantné a praktické rohožky vyrobené z recyklovaného nylonu Econyl. Súpravu tvoria 4 rohožky.

PRIEČNE TYČE

Súpravu tvoria 2 oceľové priečne tyče strešného nosiča. Maximálne zaťaženie je 40 kg. Montáž je rýchla a jednoduchá.

POLEP NA KAPOTU

Individualizujte si dizajn vášho automobilu Jeep® Renegade e-Hybrid exkluzívnym polepom na kapotu v kontrastnej farbe k laku karosérie.

Spotreba paliva Jeep® Renegade e-Hybrid (l/100 km): 5,7 – 6,1; emisie CO2 (g/km): 130-139, podľa smernice EU 1999/94. Tieto hodnoty boli namerané v kombinovanom cykle WLTP a aktualizované 31.03.2022. Uvedené hodnoty slúžia iba pre účely porovnania. Dôležité: Skutočná spotreba paliva a emisie CO2 sa môžu výrazne líšiť a závisia od vonkajších podmienok, ako aj ďalších faktorov ako voliteľná výbava, vonkajšia teplota, štýl jazdy, celková hmotnosť vozidla, používanie určitých prvkov výbavy (klimatizácia, kúrenie, rádio, navigácia, svetlá, atď.), druh a stav pneumatík, cestné podmienky, klimatické podmienky, atď.