Rýdzi výkon Jeep®

Gladiator kombinuje výkon Jeep® s všestrannosťou pick-upu.

gladiator_technology_engine_01
gladiator_technology_engine_02

Motor 3.0 V6 Multijet
Euro 6d-Final 264 k

Dieselový motor 3.0 V6 poskytuje výkon 264 k a krútiaci moment 600 Nm. Vycibrený agregát spĺňajúci emisnú normu Euro 6D-Final V6 zaručuje špičkový výkon, silu a pružnosť. V štandarde je spojený so systémom Engine Stop-Start (ESS) a 8stupňovou automatickou prevodovkou spolupracujúcou s pohonom všetkých kolies Command-Trac a redukciou.

8stupňová automatická prevodovka

Motor modelu Gladiator spolupracuje s 8stupňovou automatickou prevodovkou, ktorá zaručuje špičkový výkon, krátke doby radenia a maximálnu účinnosť pre nižšiu spotrebu paliva. Najmodernejší softvér upravuje výkon nepretržite v závislosti na jazdných podmienkach a štýle vodiča, čo znamená, že Gladiator sa môže pohybovať vždy maximálne plynulo a pritom využívať maximálny krútiaci moment motora.

Perfektný off-road

Každý Gladiator sa môže pochváliť schopnosťami na úrovni Trail Rated®. Logo Trail Rated poskytuje maximálnu istotu zvládnutia akejkoľvek výzvy. Legendárne schopnosti Jeep® v teréne zaisťuje dômyselný systém pohonu Command-Trac, ktorý je spojený s redukčnou rozdeľovacou prevodovkou. Hnacie ústrojenstvo dopĺňajú nápravy Dana 44 tretej generácie, ochranné kryty pod vozidlom, uzávierka zadného diferenciálu Trac-Lok a off-roadové pneumatiky. Nový pick-up značky Jeep® sa môže pochváliť neuveriteľnými uhlami nájazdu, prejazdu a zjazdu.

gladiator_technology_details_02

Ťažná kapacita

Gladiator vyniká tiež pôsobivou ťažnou kapacitou dosahujúcou až 2722 kg.

gladiator_technology_end_01
gladiator_technology_engine
264 CV 3.0 V6 Multijet

2,722 kg