VYBAVENIE VOZIDLA

JEDNOFAREBNÉ ČIERNE
JEDNOFAREBNÉ ČIERNE ČALÚNENIE S HNEDÝM A SVETLÝM PREŠÍVANÍM

Jednofarebné čierne látkové sedadlá sú vybavené dvojfarebným šitím, ktoré je bežným štandardnom na úrovni výbavy Jeep® Compass Sports. Nie len že vypadajú skvelo, ale tiež poskytujú komfort pri akomkoľvek dobrodružstve

JEDNOFAREBNÉ ČIERNE
LÁTKOVÉ JEDNOFAREBNÉ ČIERNE ČALÚNENIE S HNEDÝM A SVETLÝM PREŠÍVANÍM

Jednofarebné čierne látkové sedadlá majú dvojfarebné šitie a sú dostupné pre Jeep® Compass Longitude. Nielen, že vyzerajú skvele, ale sú taktiež pohodlné pri každom dobrodružstve v meste alebo v teréne.

SANDSTORM
LÁTKOVÉ ČALÚNENIE SANDSTORM S TMAVÝM PREŠÍVANÍM

Látkové sedadlá Sandstorm sú perfektne zladené s čiernym interiérom. Štýlový interiér je zvýraznený tmavým prešívaním a eloxovanými modrosivými prvkami.

JEDNOFAREBNÉ ČIERNE
ČIERNA KOŽA s žltohnedým prešívaním

Compass Limited je vybavený štýlovými čiernymi koženými sedadlami so žltohnedým prešívaním, ktoré sa vyznačujú dokonalým remeselným spracovaním a vysokou kvalitou. Maximálne pohodlie pri jazde vám poskytne ich elektrické nastavovanie s bedrovou opierkou v 8 smeroch a dvoma pamäťovými pozíciami u sedadla vodiča.

KOŽA – SIVÁ SKI
KOŽA – SIVÁ SKI S RUBÍNOVOČERVENÝM PREŠÍVANÍM

Pútavé sivé kožené sedadlá Ski sú k dispozícii pre Jeep® Compass Limited. Rubínovočervené šitie je len čerešničkou na torte. Pomocou vyhrievaných, elektricky v ôsmych smeroch nastaviteľných predných sedadiel nájdete maximálne pohodlie počas jazdy.

JEDNOFAREBNÉ ČIERNE
ČIERNA KOŽA s rubínovo červeným prešívaním

Compass Trailhawk je vybavený štýlovými čiernymi koženými sedadlami s rubínovo červeným spracovaním, ktoré sa vyznačujú dokonalým remeselným spracovaním a vysokou kvalitou. Maximálne pohodlie pri jazde vám poskytne ich elektrické nastavovanie s bedrovou opierkou v 8 smeroch a dvoma pamäťovými pozíciami u sedadla vodiča.

PRÉMIOVÉ DETAILY

OTVORTE SA NOVÝM PERSPEKTÍVAM

Úplne nový Jeep® Compass je vybavený dostupnými vlastnosťami pre zákazníkov, medzi ktoré patrí aj širokouhlé dvojpanelové strešné okno poskytujúce úplne čerstvý vzduch a slnečné lúče.

DVERE SÚ VŽDY OTVORENÉ

Konštrukcia dverí batožinového priestoru v novom modeli Jeep® Compass vám poskytne správnu rovnováhu medzi praktickosťou a všestrannosťou. Po stlačení tlačidla sa otvoria elektricky ovládané dvere batožinového priestoru a sprístupní sa priestranný batožinový priestor. Funkcia sklápania predného sedadla a trojúrovňová podlaha batožinového priestoru zaistia priestor pre vaše vybavenie.

MODELY Jeep® COMPASS

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

JEEP® COMPASS

Vyskúšajte ho u najbližšieho predajcu

BROŽÚRA PRE Jeep® COMPASS 2017

Stiahnite si alebo objednajtesi katalóg k vozidlu Jeep® Compass