NÁJDITE INTERIÉR, KTORÝ VÁM VYHOVUJE

- JEDNOFAREBNÉ ČIERNE
JEDNOFAREBNÉ ČIERNE ČALÚNENIE S HNEDÝM A SVETLÝM PREŠÍVANÍM

Štýlové, pohodlné a jednofarebné čierne látkové sedadlá sú štandardom novej výbavy Jeep® Compass Sport.

- JEDNOFAREBNÉ ČIERNE
LÁTKOVÉ JEDNOFAREBNÉ ČIERNE ČALÚNENIE S HNEDÝM A SVETLÝM PREŠÍVANÍM

Jednofarebná čierna látka je kombinovaná s voliteľnými látkovými a vinylovými sedadlami a dvojfarebným oranžovým prešívaním, čo modelu Longitude poskytuje eleganciu aj absolútne pohodlie.

- JEDNOFAREBNÉ ČIERNE
ČIERNA KOŽA s žltohnedým prešívaním

Vychutnajte si vynikajúce remeselné spracovanie a materiály modelu Jeep® Compass Limited s voliteľnými štýlovými čiernymi koženými sedadlami s žltohnedým prešívaním. Užite si prvotriedne pohodlie za volantom s bedrovou opierkou u vodiča a sedadlami s možnosťou elektrického nastavenia v ôsmich smeroch.

- KOŽA – SIVÁ SKI
KOŽA – SIVÁ SKI S RUBÍNOVOČERVENÝM PREŠÍVANÍM

Pútavé sivé kožené sedadlá Ski sú k dispozícii pre Jeep® Compass Limited. Rubínovočervené šitie je len čerešničkou na torte. Pomocou vyhrievaných, elektricky v ôsmych smeroch nastaviteľných predných sedadiel nájdete maximálne pohodlie počas jazdy.

PRÉMIOVÉ DETAILY

VPUSŤTE KÚSOK VONKAJŠIEHO SVETA DOVNÚTRA

Užite si jazdu v prírode v pohodlí svojho nového modelu Jeep® Compass vybaveného dvojdielnou panoramatickou strechou. Veľkorysý otvor vám poskytne tradičnú slobodu jazdy s nebom nad hlavou Jeep kedykoľvek sa vám zachce.

OTVORENÝ VÄČŠÍM MOŽNOSTIAM

Ľahko uchopiteľné držadlo a elektrické otváranie zadných výklopných dverí vám uľahčia každodenný život. Štandardné sklopné sedadlá delené v pomere 40/60 a voliteľné kožené sedadlá delené v pomere 40/20/40 umožňujú využiť potenciál batožinového priestoru na maximum.

MODELY Jeep® COMPASS

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

BROŽÚRA PRE Jeep® COMPASS 2017

Stiahnite si alebo objednajtesi katalóg k vozidlu Jeep® Compass