VYBAVENIE VOZIDLA

JEDNOFAREBNÉ ČIERNE
JEDNOFAREBNÉ ČIERNE ČALÚNENIE S HNEDÝM A SVETLÝM PREŠÍVANÍM

Jednofarebné čierne látkové sedadlá sú vybavené dvojfarebným šitím, ktoré je bežným štandardnom na úrovni výbavy Jeep® Compass Sports. Nie len že vypadajú skvelo, ale tiež poskytujú komfort pri akomkoľvek dobrodružstve

JEDNOFAREBNÉ ČIERNE
LÁTKOVÉ JEDNOFAREBNÉ ČIERNE ČALÚNENIE S HNEDÝM A SVETLÝM PREŠÍVANÍM

Jednofarebné čierne látkové sedadlá majú dvojfarebné šitie a sú dostupné pre Jeep® Compass Longitude. Nielen, že vyzerajú skvele, ale sú taktiež pohodlné pri každom dobrodružstve v meste alebo v teréne.

SANDSTORM
LÁTKOVÉ ČALÚNENIE SANDSTORM S TMAVÝM PREŠÍVANÍM

Látkové sedadlá Sandstorm sú perfektne zladené s čiernym interiérom. Štýlový interiér je zvýraznený tmavým prešívaním a eloxovanými modrosivými prvkami.

JEDNOFAREBNÉ ČIERNE
JEDNOFAREBNÉ ČIERNE ČALÚNENIE S HNEDÝM PREŠÍVANÍM

Precízne remeselné spracovanie a mimoriadna kvalita nového modelu Jeep® Compass Limited. Model je vybavený štýlovými čiernymi koženými sedadlami s hnedým prešívaním. Objavte maximálny komfort s osemsmernými prednými sedadlami s nastaviteľným sklopením a bedernou opierkou a dvoma vybranými pamäťovými funkciami pre vodiča.

KOŽA – SIVÁ SKI
KOŽA – SIVÁ SKI S RUBÍNOVOČERVENÝM PREŠÍVANÍM

Pútavé sivé kožené sedadlá Ski sú k dispozícii pre Jeep® Compass Limited. Rubínovočervené šitie je len čerešničkou na torte. Pomocou vyhrievaných, elektricky v ôsmych smeroch nastaviteľných predných sedadiel nájdete maximálne pohodlie počas jazdy.

JEDNOFAREBNÉ ČIERNE
JEDNOFAREBNÉ ČIERNE ČALÚNENIE S RUBÍNOVOČERVENÝM PREŠÍVANÍM

Precízne remeselné spracovanie a vysokokvalitné vlastnosti v úplne novom Jeep® Compass Trailhawk® obsahujúce štýlové čierne kožené čalúnené sedadlá s rubínovým prešívaním. Objavte maximálny komfort s osemsmernými prednými sedadlami s nastaviteľným sklopením a bedernou opierkou a dvoma vybranými pamäťovými funkciami pre vodiča.

PRÉMIOVÉ DETAILY

OTVORTE SA NOVÝM PERSPEKTÍVAM

Úplne nový Jeep® Compass je vybavený dostupnými vlastnosťami pre zákazníkov, medzi ktoré patrí aj širokouhlé dvojpanelové strešné okno poskytujúce úplne čerstvý vzduch a slnečné lúče.

DVERE SÚ VŽDY OTVORENÉ

Konštrukcia dverí batožinového priestoru v novom modeli Jeep® Compass vám poskytne správnu rovnováhu medzi praktickosťou a všestrannosťou. Po stlačení tlačidla sa otvoria elektricky ovládané dvere batožinového priestoru a sprístupní sa priestranný batožinový priestor. Funkcia sklápania predného sedadla a trojúrovňová podlaha batožinového priestoru zaistia priestor pre vaše vybavenie.

MODELY Jeep® COMPASS

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

JEEP® COMPASS

Vyskúšajte ho u najbližšieho predajcu

BROŽÚRA PRE Jeep® COMPASS 2017

Stiahnite si alebo objednajtesi katalóg k vozidlu Jeep® Compass