Buďte vždy v spojení

Bezpečnosť, zábava a nový zážitok z jazdy. Stiahnite si aplikáciu MyUconnect™ z App Store alebo Google Play.

NOVÉ SLUŽBY UCONNECT

Nový Jeep® Compass je vybavený službami Uconnect™ a intuitívnymi technológiami, vďaka ktorým budete mať všetko pod kontrolou. Pripojte sa so svojím SUV a objavte všetky možnosti.

*Customer Care, Vehicle Health Report, At-Home Digital Assistant, Drive Alerts, Eco Score, Vehicle Health Alert, In-Vehicle Notifications, Send & Go, POI Search, Live Weather/ Live Traffic/ Live Speedcams funkcie podľa očakávania štartujú od septembra 2020. Ďalšie informácie vyhladajte na webovej stránke Jeep®.

Image Exterior

UCONNECT™ SERVICES

Stačí len pár kliknutí a môžete byť so svojím vozidlom Jeep® Compass v spojení. Zistite viac o všetkých službách a funkciách Uconnect™.

  

  

7” TFT

Voliteľný 7" plnofarebný LED prístrojový panel umožňuje vodičovi konfigurovať, organizovať a personalizovať informácie medzi kontrolnými ukazovateľmi. Prijmite dôležité informácie rýchlo prostredníctvom ľahko zrozumiteľnej grafiky, textov a symbolov. Potrebujete zmeniť obrazovku? Sústreďte sa na jazdu a využite tlačidlá na volante. Zostanete tak v správnom smere a v bezpečí.

JEEP® OFF-ROAD PAGES

Získajte maximum z každého dobrodružstva tým, že sa budete učiť od odborníkov. V aplikácii Jeep® Off-Road pages sa dozviete všetko potrebné a získate ľahko čitateľné informácie o náklone, stúpaní, tlaku v pneumatikách a svetlej výške. Sledujte výkon svojho vozidla, aby ste sa pri svojom dobrodružstve pohybovali s úplnou istotou.

BROŽÚRA PRE Jeep® COMPASS

Stiahnite si alebo objednajtesi katalóg k vozidlu Jeep® Compass