VŽDY PRIPOJENÍ

Compass teraz ponúka nové systémy Uconnect™, ktoré poskytujú komunikáciu, zábavu a funkcie navigácie. Užívatelia určite ocenia vylepšenia dostupné v štvrtej generácii tohto systému zamerané na zrýchlenie systému a vyšší procesný výkon.

TECHNOLÓGIA ZAMERANÁ NA ČLOVEKA

Keď máte všetky veci po ruke, dáva vám to skvelý pocit voľnosti. Compass posúva mieru pohodlia na nevídanú úroveň vďaka neočakávaným možnostiam ovládania a konektivity, ktoré umožňujú vždy skvele využívať možnosti zábavy a získavania informácií. Volume doprava, zadajte váš ďalší cieľ a vyrazte!

7-PALCOVÝ PRÍSTROJOVÝ PANEL

7palcový plne farebný LED displej vodiča na prístrojovom paneli je dostupný u všetkých verzií a výbav Jeepu Compass. Vodič si môže zobrazované informácie prispôsobiť vďaka ľahkému nakonfigurovaniu. Displej je navrhnutý tak, aby komunikoval vizuálne a rýchlo a prehľadne poskytoval informácie grafickou a textovou formou. Pomocou tlačidiel na volante môže vodič prispôsobiť displej tak, aby zobrazoval potrebný objem informácií. Systém je intuitívny a môže byť prispôsobený pre zobrazenie rôznych kombinácií informácií.

MODELY Jeep® COMPASS

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

JEEP® COMPASS

Vyskúšajte ho u najbližšieho predajcu

BROŽÚRA PRE Jeep® COMPASS 2017

Stiahnite si alebo objednajtesi katalóg k vozidlu Jeep® Compass