VÝRAZNÝ VZHĽAD

Nový Jeep® Compass predstavuje odvážny nový krok v legendárnom dizajne značky Jeep®. Elegantný, aerodynamický profil spája atletický štýl s predĺženými krivkami, čím sa vytvára vzhľad, ktorý je rovnako istý v teréne aj na ceste.

KOLESÁ A PNEUMATIKY

Trapézové oblúky kolies a ich výrazné zvlnenie doplňujú exteriér a poskytujú vozidlu agresívny a svalnatý vzhľad. Jeep® Compass prichádza s výnimočnými možnosťami využívania rôznych kolies, aby fungovali na cestách či v teréne.

TVÁROU V TVÁR

Úplne nový exteriérový dizajn Jeep® Compass je expresívny a emocionálny a predstavuje odvážny nový krok v dizajne značky Jeep®. Legendárna mriežka so siedmymi otvormi, čo je asi najznámejší symbol značky Jeep®, bola zmenená, aby odrážala novú a inovatívnu osobnosť kompaktného SUV.

ZVODNÝ PROFIL

Okrúhla tvarovaná chrómová lišta DLO obklopuje zadné sklo, čo dáva Jeep® Compassu luxusný a sofistikovaný vzhľad vyvážený svojim agresívnym a okamžite rozpoznateľným postojom. Dostupná čierna strecha Gloss Black dodáva jedinečný prvotriedny vzhľad, ako aj silnejší a športovejší profil, vďaka čomu je Jeep® Compass ihneď rozpoznateľný na ceste alebo v teréne.

MODELY Jeep® COMPASS

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

JEEP® COMPASS

Vyskúšajte ho u najbližšieho predajcu

BROŽÚRA PRE Jeep® COMPASS 2017

Stiahnite si alebo objednajtesi katalóg k vozidlu Jeep® Compass