VÝRAZNÝ VZHĽAD

Jeep® urobil odvážny krok pri vytváraní nového dizajnu súčasného modelu Compass. Prišiel s elegantnou, aerodynamickou karosériou v atletickom štýle a s krivkami vtáka v lete, ktoré vytvárajú vzhľad sebaistý v teréne aj v meste.

KOLESÁ A PNEUMATIKY

Trapézové oblúky kolies a ich výrazné zvlnenie doplňujú exteriér a poskytujú vozidlu agresívny a svalnatý vzhľad. Jeep® Compass prichádza s výnimočnými možnosťami využívania rôznych kolies, aby fungovali na cestách či v teréne.

TVÁROU V TVÁR

Dizajn exteriéru Jeepu Compass je teraz výrazný a emocionálny. Legendárna mriežka chladiča Jeep® so siedmimi otvormi bola inovovaná, aby z nej vyžarovala nová osobitosť, vždy pripomínajúca toto kompaktné SUV.

ZVODNÝ PROFIL

Okrúhla tvarovaná chrómová lišta DLO obklopuje zadné sklo, čo dáva Jeep® Compassu luxusný a sofistikovaný vzhľad vyvážený svojim agresívnym a okamžite rozpoznateľným postojom. Dostupná čierna strecha Gloss Black dodáva jedinečný prvotriedny vzhľad, ako aj silnejší a športovejší profil, vďaka čomu je Jeep® Compass ihneď rozpoznateľný na ceste alebo v teréne.

MODELY Jeep® COMPASS

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

JEEP® COMPASS

Vyskúšajte ho u najbližšieho predajcu

BROŽÚRA PRE Jeep® COMPASS 2017

Stiahnite si alebo objednajtesi katalóg k vozidlu Jeep® Compass