VÝRAZNÝ VZHĽAD

Jeep® urobil odvážny krok pri vytváraní nového dizajnu súčasného modelu Compass. Prišiel s elegantnou, aerodynamickou karosériou v atletickom štýle a s krivkami vtáka v lete, ktoré vytvárajú vzhľad sebaistý v teréne aj v meste.

VÝRAZNÁ MODERNIZÁCIA

Vyberte si ráfik kolesa, ktorý dodá vášmu vozidlu Jeep® Compass úplne exkluzívny vzhľad. Compass ponúka pestrú paletu 8 rôznych a veľmi pôsobivých kolies v rozmeroch od 16" do 19", ktoré dokonale ladia s blatníkmi a ich lemami.

Vista esterna Jeep Compass Longitude Cerchi NEW-IT Vista esterna Jeep Compass Limited Cerchi NEW-IT Dettaglio esterni Jeep Compass Vista anteriore Jeep Compass

LÍNIE S VEĽKÝM DOPADOM

Exteriér nového modelu Jeep® Compass nadväzuje na svoju tradíciu kultovej sedemotvorovej masky a pôsobivý postoj. Toto inovatívne kompaktné SUV naznačuje odvážny smer estetiky a budúcnosti značky Jeep®.

ŠTÝLOVÝ ZO VŠETKÝCH STRÁN

Nový Jeep® Compass pôsobí skvele zo všetkých strán. Chrómované rámy okien dodávajú modelu Compass silný a elegantný vzhľad a zdôrazňujú jeho sebavedomý postoj. Doplňte svoje SUV elegantnou čiernou strechou pre ešte odvážnejší vzhľad.

MODELY Jeep® COMPASS

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

BROŽÚRA PRE Jeep® COMPASS 2017

Stiahnite si alebo objednajtesi katalóg k vozidlu Jeep® Compass