IKONA ZNÁMA NA CELOM SVETE

Zábava a sloboda idú ruka v ruke. Jeep® Wrangler je vybavený klasickými dizajnovými prvkami značky Jeep®, ktoré vám zaistia schopnosti v každom počasí a ktoré svedčia o jeho majstrovstve v teréne. Odnímateľné strechy a dvere zaisťujú skutočný zážitok z jazdy v otvorenom vozidle.

Wrangler

OFICIÁLNE VOZIDLO PRE DOBRODRUHOV

Jeep® Wrangler má všetko, či sa rozhodnete pre pevnú alebo látkovú strechu, prípadne verziu bez strechy. S modulárnou pevnou strechou Freedom Top® môžete kombinovať farby alebo prispôsobiť farbu strechy farbe karosérie. Prípadne si zvoľte jednoducho otvárateľnú látkovú strechu Sunrider®, ktorú možno ľahko zložiť.

OTVORTE DVERE SMEROM K SLOBODE

Ak chcete zažiť bežnú zábavu alebo slobodu jazdy s otvoreným vozidlom, môžete si vybrať odnímateľné dvere s plnými rámami s vysúvateľnými voliteľnými oknami s elektrickým ovládaním a zámkami dverí, vreckami na mapy zo sieťoviny a hliníkovými kovanými závesmi alebo dvere s polovičným rámom s manuálnymi zámkami.

KOLA

Kolesá pre Jeep® Wrangler sú základom pre akékoľvek dobrodružstvo, ktoré stojí za to podniknúť. Väčšina kolies má konkávny dizajn, ktorý pomáha predchádzať poškriabaniu, ku ktorému môže dôjsť pri jazde v teréne. Zliatinové disky kolies zmenšujú neodpruženú hmotnosť, riadenie je s nimi precíznejšie a vozidlo má dokonalejšie manévrovacie vlastnosti.

MODELY JEEP® WRANGLER

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

JEEP® WRANGLER

Vyskúšajte ho u najbližšieho predajcu.

BROŽÚRA PRE JEEP® WRANGLER 2017

Prevezmite si alebo si objednajte brožúru pre Jeep® Wrangler 2017