OCHRANA VŽDY, KEĎ JU POTREBUJETE

S modelom Jeep® Wrangler Unlimited budete v bezpečí na všetkých životných dobrodružstvách vďaka systémom, ktoré monitorujú jazdu a pomáhajú pri ťažkostiach, až po konštrukčné prvky, ako sú napríklad stĺpiky z ocele s vysokou pevnosťou, ktoré odolajú nárazom a silám pôsobiacim na vozidlo.

BEZPEČNOSŤ PRI KAŽDOM DOBRODRUŽSTVE

Jeep® Wrangler Unlimited pomáha chrániť vás a vašich blízkych vďaka najmodernejším bezpečnostným prvkom, medzi ktoré patria pokročilé viacstupňové predné airbagy (súčasť štandardnej výbavy), ktoré poskytujú ochranu cestujúcim a prispôsobujú silu nafúknutia závažnosti nárazu, a ďalej voliteľné bočné doplnkové airbagy so snímačmi a konštrukcia typu karoséria na ráme.

image

SILA A VÝKON SÚ V DNA

Parametre pri bočnom náraze a tuhosť vozidla sú vylepšené vďaka vysoko pevnej oceli, ktorá je integrovaná do stredného stĺpika v podlahe vozidla. Široké koľajnice rámu taktiež upevňujú v strede umiestnenú palivovú nádrž medzi kolesami kvôli vyššej ochrane. Palivová nádrž je chránená ochranným krytom s hrúbkou 2,5 mm kvôli bezpečnejšej a istejšej jazde v teréne.

image

IMOBILIZÉR MOTORA SENTRY KEY®

Systém vzdialeného otvárania bez kľúča umožňuje zamknúť alebo odomknúť dvere. Imobilizér motora Sentry Key® prakticky zabraňuje tomu, aby osoba bez platného kľúča naštartovala vaše vozidlo.

image

MODELY JEEP® WRANGLER UNLIMITED

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

Vyskúšajte ho u najbližšieho predajcu.

BROŽÚRA PRE JEEP® WRANGLER UNLIMITED 2017

Prevezmite si alebo si objednajte brožúru pre Jeep® Wrangler Unlimited 2017