TRAIL RATED® TRAILHAWK®

Jeep® Renegade Trailhawk® je skutočným stelesnením legendárnej odolnosti vozidiel Jeep® vďaka svojim výnimočným schopnostiam.

PODÍVAJTE SA, AKO SI RENEGADE ZASLÚŽIL OZNAČENIE TRAIL RATED®

EXTRÉMNE SCHOPNOSTI POHONU 4×4

Jeep® Renegade ponúka najlepšie schopnosti pohonu 4×4 vo svojej triede vo všetkých podmienkach jazdy, a to vďaka autentickej DNA značky Jeep® a dvom inovačným systémom pohonu: Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low.

MAJTE SITUÁCIU POD KONTROLOU A ZDOLAJTE KAŽDÝ PRUDKÝ SVAH

Systém kontrolovaného schádzania svahov (HDC) udržiava konštantnú rýchlosť vozidla pri prudkých zjazdoch tým, že samočinne aktivuje brzdy. Zaisťuje stabilitu vozidla a bezpečnú jazdu, a to najmä pri nízkej priľnavosti a v prudkých svahoch.

9STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

Jeep® Renegade je prvé kompaktné SUV vybavené deväťstupňovou automatickou prevodovkou, ktorá zlepšuje komfort jazdy a výkonnosť vďaka sledovaniu teploty aj otáčok, a aktivácii systému elektronickej kontroly stability – a aj vďaka ponuke viac ako 20 individuálnych máp radenia pre špecifické podmienky jazdy. Tento prevodový systém zaručuje rýchlejšiu odozvu radenia, rýchlejšiu akceleráciu a plynulejšie radenie, čo je ideálne pre jazdu po diaľnici.
Jeep® Renegade ponúka aj šesťstupňovú dvojspojkovú prevodovku, ktorá spája hlavné prednosti mechanickej prevodovky v podobe výkonu a sily s prednosťami automatickej prevodovky, tto znamená s komfortom a jednoduchou obsluhou.

NOVÉ MOTORY PRE LEPŠÍ VÝKON

Jeep® Renegade ponúka úplne nové zážihové a prepracované dieselové motory, ktoré majú jednoduchšiu konštrukciu, nižšie emisie CO2, vyšší výkon a nižšiu spotrebu a hlučnosť.

1.6 MultiJet 120CV MTX

Špecifikácie uvádzajú hodnotu emisií CO2 a spotreby paliva určenú na základe merania alebo korelačnej metódy s odkazom na nový európsky skúšobný cyklus (NEDC) podľa nariadenia (EÚ) 2017/1152-1153.

HMOTNOSŤ BRZDENÉHO PRÍVESU AŽ 1500 KILOGRAMOV

Renegade umožňuje ťahať príves s maximálnou hmotnosťou až 1500 kg (ak je správne vybavený).

engine icon
1.0 TURBOBENZÍN 120 K 6MTX 4×2

vehicle icon
1250
engine icon
1.3 TURBOBENZÍN 150 K DDCT 4×2

vehicle icon
1450
engine icon
1.6 MULTIJET 120 K 6MTX 4×2

vehicle icon
1500
engine icon
1.6 MULTIJET 120 K DDCT 4×2

vehicle icon
1200
engine icon
1.3 TURBOBENZÍN 180 K 9ATX 4×4

vehicle icon
1450
engine icon
1.3 TURBOBENZÍN 180 K 9ATX 4×4 LOW

vehicle icon
1450
engine icon
2.0 MULTIJET 140 K 9ATX LOW 4×4

vehicle icon
1500
engine icon
2.0 MULTIJET 140 K 6MTX 4×4

vehicle icon
1500
engine icon
2.0 MULTIJET 170 K 9ATX 4×4 LOW

vehicle icon
1500
Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva získané podľa platných nariadení sa uvádzajú pre účely porovnania údajov o vozidlách. Homologované hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva nemusia odrážať skutočné hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva, ktoré závisia od mnohých súvisiacich faktorov, okrem iného od štýlu jazdy, trasy, poveternostných podmienok a podmienok na ceste, ako aj od stavu, používania a výbavy vozidla.

Uvádzané hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva platia pre verzie vozidla s najvyššou a najnižšou výbavou. Tieto hodnoty sa môžu meniť na základe následných konfigurácií, ktoré závisia od vybratého druhu výbavy alebo od veľkosti vybratých pneumatík.

Uvádzané hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva nie sú konečné a môžu sa vyvíjať v dôsledku zmien vo výrobnom cykle; aktuálnejšie hodnoty budú k dispozícii u oficiálneho predajcu vybranej siete FCA.

V každom prípade platí, že oficiálne hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva vozidla zakúpeného zákazníkom budú uvedené v sprievodných dokumentoch k vozidlu.

V prípadoch, v ktorých sú hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva dôležité pre účely výpočtu daní a nákladov súvisiacich s vozidlom, je potrebné sa riadiť platnými právnymi predpismi v každej krajine.

VERZIA MODELU JEEP® RENEGADE JEEP® RENEGADE

Vyhľadajte model, ktorý je vhodný presne pre vás

NOVÝ JEEP® RENEGADE KATALÓG

Stiahnite si alebo objednajte katalóg k novému modelu Jeep® Renegade