OPEN-AIR zážitok

Užite si slobodu jazdy s nebom nad hlavou*, akú ponúka len Gladiator. Strechu je možné odstrániť, čelné okno sklopiť a dvere úplne odňať.

*nie je vhodné pre jazdu na bežných vozovkách v prevádzke

FREEDOM TOP® HÁROMPANELES KEMÉNYTETŐ SOFT TOP PREMIUM SUNRIDER® PONYVATETŐ TETŐ NÉLKÜL
LEVEHETŐ AJTÓK
ELŐRE DÖNTHETŐ SZÉLVÉDŐ

Vysoká nosnosť nákladu

Korba modelu Gladiator je dlhá 1531 mm a široká 1442 mm. Nosnosť dosahuje 613 kg, čo v kombinácii s rôznymi možnosťami personalizácie zaisťuje pohodlie a flexibilitu prepravy nákladu, tak ako pre voľný čas, tak aj pre každodenné aktivity.

gladiator_exterior_bedliner

Naložte, čo chcete

Gladiator vyniká pozoruhodnou nosnosťou a všestrannosťou vďaka korbe, ktorá uľahčuje uloženie aj tých najobjemnejších predmetov. Korba je navyše vybavená ochranným nástrekom.

Exkluzivny rad kolies

Nový Jeep® Gladiator sa predstavuje s exkluzívnou paletou kolies z ľahkej zliatiny, ktoré vynikajú robustnosťou a geometrickým dizajnom. Verzia Sport je osadená 17″ diskami kolies, zatiaľ čo Overland a Launch Edition využívajú 18″ disky kolies.

17″ čierne oceľové disky kolies 18″ disky kolies z ľahkých zliatin Granite Crystal sú

Skvelý pocit spolupatričnosti

Gladiator využíva charakteristické prvky rodiny Wrangler, ku ktorým pridáva praktickosť a dizajn zadnej časti s korbou. Ikonický dizajn je okamžite rozoznateľný podľa sedemotvorovej masky chladiča, kruhových svetlometov a lichobežníkových blatníkov. Nový Jeep® Gladiator nikdy nezostane bez povšimnutia.