NAVRHNUTÝ PRE MAXIMÁLNU OCHRANU

Nový Jeep® Compass pokračuje v tradícii vozidiel značky Jeep®, čo sa týka odolnosti, vytrvalosti a húževnatosti. Toto kompaktné SUV vozidlo má k dispozícii viac než 70 prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti v kombinácii s najmodernejšími technológiami a technickými riešeniami. Jeep® Compass chráni vás i vašich blízkych, vďaka využívaniu vysokopevnej ocele a ďalších moderných materiálov.

ŤAHAŤ

BEZPEČNOSŤ, KTORÁ NIKDY NEPOĽAVÍ

Blaho každého na palube bude vždy prioritou vás aj vášho nového modelu Jeep® Compass. Štandardné a voliteľné bezpečnostné prvky využívajú najmodernejšie technológie, aby vám zabezpečili ochranu, keď ju potrebujete. A to aj napriek tomu, že o tom neviete.

PARKUJTE S ĽAHKOSŤOU

Zbavte sa obáv a stresu z parkovania prostredníctvom dostupných prvkov, ktoré zmenia váš pohľad na parkovanie. Tieto systémy vám pomôžu vyhnúť sa ťažkostiam pri parkovaní a vychádzaní z parkovacieho miesta a vaše vozidlo ochránia pred preliačinami.

V BEZPEČNÝCH RUKÁCH

S novým Compassom môžete vo dne i v noci zbierať extrémne jazdné zážitky v bezpečí vozidla. To všetko vďaka dostupným vlastnostiam a funkciám, ktoré zjednodušujú vašu cestu a robia ju zábavnejšou.

MODELY Jeep® COMPASS

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

BROŽÚRA PRE Jeep® COMPASS 2017

Stiahnite si alebo objednajtesi katalóg k vozidlu Jeep® Compass