SKONŠTRUOVANÝ PRE OCHRANU

Úplne nový Jeep® Compass pokračuje v tradíci značky Jeep® v odolnosti. Viac než 70 bezpečnostných funkcií dostupných v tomto kompaktnom SUV je kombinovaných s najnovšími technológiami a moderným inžinierstvom. Jeep® Compass ochraňuje vás a vašich blízkych s vďaka tvrdenej ocele a ďalších pokrokových materiálov. Pasažieri sú ďalej chránení jedným z najsofistikovanejších systémov airbagov svojho druhu so šiestimi štandardnými airbagmi.

Drag me

NA STRANE BEZPEČNOSTI

Nový Jeep® Compass je vybavený štandardnými a voliteľnými prvkami aktívnej bezpečnosti a zabezpečenia. Ich účelom je zjednodušiť vám zdolávanie akýchkoľvek podmienok na ceste a upraviť správanie sa vozidla tak, aby to pomohlo vodičovi udržať kontrolu a zostať v bezpečí.

INOVÁCIE

Parkoviská a úzke parkovacie miesta sú zdrojom mnohých "štuchancov" a preliačin. Nový Jeep® Compass má k dispozícii najpokročilejšie a najkomplexnejšie moderné systémy, aby ste sa vyhli problémom. Pomôžu vám pri vchádzaní a vychádzaní na parkovacie miesto.

ZÁBAVNÁ A NAPRIEK TOMU BEZPEČNÁ JAZDA

S novým Compassom môžete vo dne aj v noci zbierať extrémne jazdné zážitky v bezpečí kabíny. To všetko vďaka dostupným vlastnostiam a funkciám, ktoré zjednodušujú vašu cestu a robia ju oveľa zábavnejšou.

MODELY Jeep® COMPASS

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

JEEP® COMPASS

Vyskúšajte ho u najbližšieho predajcu

BROŽÚRA PRE Jeep® COMPASS 2017

Stiahnite si alebo objednajtesi katalóg k vozidlu Jeep® Compass