Nová vízia komfortu

Interiér nového modelu Jeep® Compass bol navrhnutý tak, aby v každodennom živote poskytoval viac pohodlia. Kombinuje tak komfort, technológie a elegantný dizajn.

Nová palubná doska

KAŽDODENNÝ PRIESTOR

Nový Jeep® Compass ponúka v interiéri priestor pre každodenné potreby. Úložné priestory sú teraz väčšie a ich objem sa takmer zdvojnásobil z 2,8 l na 7,2 litrov. Viac priestoru poskytuje tiež batožinový priestor, ktorý pomocou rôznych riešení organizácie nákladu umožňuje, aby ste mali vždy priestor pre všetko, čo potrebujete.
LARGER STORAGE COMPARTMENTS

Väčšie úložné priestory

Jeep® Compass má viac priestoru v každom slova zmysle. Prepracovaný interiér využíva nové a väčšie úložné priestory pred radiacou pákou, na stredovom tuneli a pod lakťovou opierkou. V tomto kompaktnom SUV sa objem všetkých úložných priestorov interiéru zväčšil z 2,8 l na 7,2 litra.

PERFECT VERSATILITY

Dokonalá praktick

Úplne nový Jeep® Compass využíva priestrannejšie a všestrannejšie interiéry. Zadné sklopné sedadlá delené v pomere 40/20/40 maximalizujú ložnú plochu a umožňujú vytvoriť celú škálu usporiadaní pre zvládnutie všetkých každodenných výziev

*štandard u verzie S

Viac priestoru pre väčší štýl

Interiér poskytuje novú dimenziu pohodlia. Ergonomické sedadlá vám v modeli S umožnia nájsť ideálny posed pomocou elektrického nastavenia s pamäťou. Vyberte si látku, vinyl alebo kožu Nappa pre čalúnenie sedadiel a palubnej dosky.
- Čierna látka, modré prešívanie

- Čierna so sivým “Diesel” prešívaním. Textil / Vinyl

Nové obloženie dverí

Evolúcia nového modelu Jeep® Compass zahŕňa aj obloženie dverí. Teraz je obloženie dverí čalúnené exkluzívnou kožou Nappa, ktorá podtrhuje vzhľad  a zvýrazňuje celkovú kvalitu interiéru.

New door panels