Nový dizajn ikony

Jeep® Compass sa vyvíja, ale pritom zostáva verný svojmu nezameniteľnému štýlu. Nový rad sa vyznačuje úplne originálnou prednou časťou, novými svetlometmi a výraznými novými kolesami.

compass_exterior_main_01

Nová tvár modelu Compass

Vzhľad nového modelu Jeep® Compass je elegantnejší a pôsobivejší vďaka novej maske chladiča. Výrazný a moderný dizajn prednej časti poskytuje vozidlu silnejší a robustnejší vzhľad a dopĺňa celkovú evolúciu tohto kompaktného SUV.

compass_exterior_main_02
compass_exterior_main_03
compass_exterior_main_04

Nová sedemotvorová maska chladiča

Vývoj dizajnu modelu Jeep® Compass stavia na legendárnej sedemotvorovej maske chladiča. Ikonická maska využíva jedinečné čierne detaily a celkovo inovatívny štylistický prístup.

Disky kolies z ĽAHKEJ ZLIATINY

Nový Jeep® Compass ponúka širokú škálu podmanivých diskov kolies z ľahkej zliatiny, ktoré sa dokonale hodia k vášmu štýlu.

16 ″ disky kolies z ľahkej zliatiny 17″ disky kolies z ľahkej zliatiny 18″ disky kolies z ľahkej zliatiny s diamantovou úpravou 19″ disky kolies z ľahkej zliatiny s diamantovou úpravou 19″ disky kolies s matnou úpravou v sivom odtieni Satin
Automatické zadné výklopné dvere

Automatické zadné výklopné dvere

Hands Free elektricky ovládané zadné výklopné dvere* umožňujú otváranie a zatváranie výklopných dverí bez použitia rúk. Vďaka senzorom môžete jednoducho pohnúť nohou pod zadným nárazníkom. Vďaka bezkľúčovému vstupu a štartovaniu už nemusíte kľúč od vozidla vyťahovať z vrecka - stačí, keď bude v dosahu zadných výklopných dverí.   

*nie je kompatibilné s ťažným zariadením