NAJNOVŠIE TECHNOLÓGIE

Nový Compass predstavuje úplne nové funkcie v rodine Jeep®: inovatívny 10,1″ infotainment Uconnect™, nový 10,25″ digitálny prístrojový panel a exkluzívnu hlasovú asistenciu Hey Jeep®.

Nový infotainment 10,1″ Uconnect™

Jeep® Compass sa môže pochváliť technologickou inováciou Jeep® v podobe nového infotaimentu Uconnect™. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou ponúka lepší hardware, software, displej aj konektivitu.

Automatické aktualizácie

Nový Compass je prvým modelom značky Jeep® s automatickou aktualizáciou. Vďaka 4G konektivite môžete aktualizovať nový infotainment Uconnect™ jednoducho prostredníctvom aplikácie My Uconnect™, namiesto bežnej návštevy dealera.*

AUTOMATIC UPDATES OVER THE AIR
*Predplatená služba dostupná s paketom My WI-FI.

Nová bezdrôtová nabíjačka

Nový Compass ako prvý Jeep® ponúka bezdrôtovú nabíjačku. Ide o vysoko moderný systém nabíjania smartfónov, ktorý umožňuje nabíjanie aj beznutnosti použitia kábla. Jednoducho umiestnite kompatibilné zariadenie na podložku v stredovej konzole. Modrá kontrolka značí, že zariadenie sa nabíja, zelená potom, že zariadenie je plne nabité. 

New Wireless Charging Pad
*Nabíja s výkonom až 15 W,  k dispozícii pre modely Jeep® Compass 80TH Anniversary.

Služby Uconnect™ Services

Interakcia s novým modelom Compass na diaľku ešte nikdy nebola jednoduchšia. Vďaka aplikácii My Uconnect™ a službám Uconnect™ môžete zostať v spojení so svojím vozidlom a spravovať najrôznejšie jazdné parametre priamo zo svojho zariadenia.

UCONNECT™ SERVICES

Služby Uconnect™ Services 

Zostaňte v spojení so svojim modelom Jeep® Compass pomocou služieb Uconnect™ Services. Navštívte vyhradené internetové stránky a získajte všetky informácie, ktoré potrebujete.

Preskúmať služby Uconnect™ Services 

Nový 10,25″ digitálny prístrojový panel

Všetky informácie potrebné pre riadenie, rovnako aj  tie o stave vozidla, nájdete na novom 10,25″ full HD farbenom digitálnom prístrojovom paneli. Ten sa objavuje u modelu Jeep® vôbec prvýkrát a okrem moderného štýlu umožňuje konfiguráciu, organizáciu a personalizáciu obsahu 12 rôznymi spôsobmi.

NEW 10.25" DIGITAL INSTRUMENT CLUSTER

Bezpečné pripojenie

Posielajte a prijímajte správy, telefonujte a počúvajte svoju obľúbenú hudbu. To všetko, bez toho, aby ste pustili ruky z volantu a oči z vozovky. 

Kombinovaná spotreba modelu Jeep® Compass s benzínovým a dieselovým motorom: 5,2 - 7,0 l/100 km, emise CO2 136 – 160 g/km. Hodnoty boli aktualizované k 01.05.2021 a sú uvedené pre porovnávacie účely.