Technológie 4xe na dosah ruky

Nová technológia modelu Wrangler 4xe zavádza úplne nové funkcie 4xe, akými sú stránky v infotainmente Uconnect™ zamerané na hybridné ústrojenstvo, nové jazdné informácie na prístrojovom paneli a špecifické služby Uconnect™ Services.

Connessa a un mondo che cambia
E-COASTING

E-COASTING

Vďaka jedinečnému systému E-Coasting sa nový Jeep® Wrangler 4xe nabíja počas jazdy. Po aktivácii je táto technológia schopná využiť energiu produkovanú počas brzdenia, spomaľovania a plachtenia pre automatické nabíjanie batérie.

7" digitálny prístrojový panel

Prístrojový panel modelu Jeep® Wrangler 4xe využíva nový 7" TFT displej, ktorý je možné personalizovať viac než 100 rôznymi spôsobmi pre jednoduchší a intuitívnejší príjem informácií o rýchlosti, zostávajúcom dojazde, tlaku v pneumatikách a ďalších parametroch.

Quadro strumenti TFT da 7’’

Služby Uconnect™ Services

Infotainment bol navrhnutý tak, aby bezproblémovo spolupracoval so službami Uconnect™ Services, ktoré vám umožnia komunikovať s vozidlom na diaľku prostredníctvom smartfónu alebo smart hodiniek s aplikáciou My Uconnect™.

Služby Uconnect™ Services

Zostaňte v kontakte so svojím vozidlom Jeep® Wrangler 4xe prostredníctvom nových služieb Uconnect™ Services. Navštívte špecializovaný web a získajte všetky potrebné informácie.

Preskúmať služby Uconnect™ Services

Bezpečné pripojenie

Nový Jeep® Wrangler 4xe vám umožní bezpečné pripojenie vášho smartfónu a pritom sa môžete plne sústrediť na riadenie.

Pozrite sa ďalej

Manévrovanie môže byť v novom modeli Jeep® Wrangler 4xe jednoduchšie aj vďaka prednej a zadnej kamere.Táto technológia uľahčuje riadenie v zmysle slepých uhlov a prekážok a umožňuje rýchle a jednoduché manévrovanie.

Prémiový audio systém Alpine®

Nový Jeep® Wrangler 4xe zvyšuje kvalitu zvuku prostredníctvom prémiového audio systému Alpine® . Ten je vybavený 12-kanálovým zosilňovačom s výkonom 552 W a deviatimi reproduktormi vrátane subwoofera. Ide o audio systém s veľmi vysokou kvalitou zvuku.

Audio Alpine® Premium