Pripravený na dobrodružstvo

Nový Jeep® Wrangler 4xe obsahuje viac ako 65 prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti, ktoré pomáhajú pri každodenných jazdách na ceste aj počas off-roadových dobrodružstiev.

Pronta per l'avventura
SELEC-SPEED CONTROL

SELEC-SPEED CONTROL

Kombinácia funkcií Hill-ascent Control pre výjazd strmých svahov a Hill-Descent Control pre zjazd strmých kopcov tvorí jednotný systém Selec-Speed Control. Tento bezpečnostný systém umožňuje vodičovi udržiavať konštantnú rýchlosť počas stúpania alebo klesania v strmých svahoch, v skalnatom a nerovnom teréne a všeobecne na off-roadových cestách vyžadujúcich nízku rýchlosť. Vďaka tejto funkcii môže ESC riadiť krútiaci moment motora a tlak v brzdovej sústave a zachovávať prednastavenú rýchlosť jazdy v teréne.


Fotografie sú len ilustračné a boli nasnímané vo vyhradenom priestore/trase.

CRUISE CONTROL ADATTIVO

Adaptívny tempomat

Nový Wrangler 4xe využíva adaptívny tempomat s funkciou zastavenia. Systém umožňuje nastaviť rýchlosť vozidla a súčasne udržiavať bezpečný odstup od vpredu idúcich vozidiel. Pokiaľ je zistené bezprostredné nebezpečenstvo, funkcia Full Stop vozidlo sama zastaví.

Prvky aktívnej bezpečnosti

Jeep® Wrangler 4xe dokáže vďaka rôznym senzorom a bezpečnostným systémom sledovať rýchlosť alebo vzdialenosť ostatných vozidiel, a to aj za nepriaznivých podmienok počasia.

Grafická ilustrácia ako názorná ukážka.

Automatické diaľkové svetlá

Full LED svetlomety nového modelu Wrangler 4xe odhaľujú prichádzajúce vozidlá a upravujú diaľkové svetlá tak, aby nedošlo k oslneniu ich vodičov.

Abbaglianti automatici