Ikona štýlu

Exkluzívne logá 4xe, modré polepy, nový rad kolies a prémiové povrchové úpravy zvyšujú charakter a osobitosť nového modelu Wrangler 4xe.

Un'icona di stile

Podstata sveta 4xe

Povaha modelu Jeep® Wrangler sa nemení, ale vyvíja a stáva sa súčasťou sveta 4xe s jedinečnými a nezameniteľnými štylistickými detailmi.

Nabíjacia zásuvka

Nový Jeep® Wrangler 4xe vyniká viečkom elektrickej zásuvky na ľavej strane.

Logo 4xe

Nový Wrangler 4xe sa vyznačuje typickým spracovaním sveta 4xe, hybridných vozidiel značky Jeep® s pohonom všetkých kolies. Každý detail bol navrhnutý tak, aby zvýrazňoval ikonické tvary vozidla: špecifické logo 4xe preto využíva charakteristickú a ikonickú modrú povrchovú úpravu. 

Ilustrácie boli nasnímané vo vyhradenom priestore/trase.

Logo Trail Rated®

Logo Trail Rated® označuje najspoľahlivejšie vozidlá s pohonom všetkých kolies v modelovom rade Jeep®. Nový Wrangler 4xe Plug-in Hybrid sa môže pochváliť týmto prestížnym ocenením a je vybavený ikonickým logom, ktoré je doplnené o modré farby sveta 4xe.

Fotografia je čisto ilustračná.

Polep Rubicon

Robustný a maximálne odhodlaný Wrangler Rubicon 4xe je okamžite rozpoznateľný podľa jedinečného modrého lemovania nového nápisu Rubicon.

Fotografia je čisto ilustračná.

Logo Jeep® Wrangler Unlimited

Logo Jeep® Wrangler Unlimited sa tiež vyznačuje výrazným modrým profilom sveta 4xe. Nový vzhľad, nové ciele, nové emócie.


Fotografia je čisto ilustračná.

Ťažné oko Rubicon

Rubicon je charakteristický novým modrým zadným ťažným okom, ktoré je typické pre svet 4xe.

Fotografia je čisto ilustračná.

Dobrodružstvo pod holým nebom

Nový Jeep® Wrangler 4xe si zachováva dobrodružného ducha a je pripravený na nové outdoorové zážitky.

PARABREZZA ABBATIBILE

Sklopné čelné okno

Jeep® Wrangler 4xe si zachováva všetky ikonické prvky modelu Wrangler, akými sú ľahko sklopné čelné okno. V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi je sklopenie ešte jednoduchšie vďaka menšiemu počtu skrutiek. 

Odnímateľná strecha a dvere

Pevný hard top, látková strecha, žiadna strecha alebo exkluzívna elektricky ovládaná strecha Sky One-Touch™. So všetkými dverami alebo vôbec žiadnymi. Na palube modelu Wrangler 4xe si môžete vďaka rôznym dostupným konfiguráciám užiť skutočný zážitok pod holým nebom. Unikátny systém závesov dverí bol navrhnutý tak, aby bola demontáž maximálne jednoduchá.
- BEZ STRECHY

- SUNRIDER® PLÁTENÁ STRECHA

- SKY ONE-TOUCH™ STRECHA

- FREEDOM® PEVNÁ STRECHA

- BEZ DVERÍ

- S DVERAMI

Nový dizajn kolies

Jeep® Wrangler 4xe ponúka špecifické disky kolies,  ktoré sú pripravené prispôsobiť sa výzvam v meste aj na neprebádaných cestách. Rubicon ponúka v štandarde off-roadové pneumatiky a 17" disky kolies, zatiaľ čo verzia Sahara sa vyznačuje 18" dvojfarebnými diskami kolies z ľahkej zliatiny v sivej úprave Tech pre ešte elegantnejší a vycibrenejší vzhľad.

18" leštené disky kolies z ľahkej zliatiny s lúčmi v sivom odtieni Tech 17" dvojtónové disky kolies z ľahkej zliatiny s diamantovou úpravou
Fotografia je čisto ilustračná.

PRÍSLUŠENSTVO MOPAR®

Každé dobrodružstvo vyžaduje správne vybavenie. Upravte si nový Wrangler 4xe prostredníctvom príslušenstva navrhnutého značkou Mopar®.