Nenapodobiteľná povaha modelu Wrangler

Interiér nového modelu Jeep® Wrangler 4xe sa vyznačuje ložnou kapacitou, komfortom a širokou ponukou možností čalúnenia, ktorá sa prispôsobí najrôznejším potrebám.

L’inimitabile anima di Wrangler

Štýl každého dobrodružstva

Na palube nového modelu Wrangler 4xe sa každá cesta premení v mimoriadne dobrodružstvo. Vyhrievané predné sedadlá a volant, matne chrómovaná povrchová úprava prvkov interiéru, ergonomické ovládače, väčší priestor pre nohy cestujúcich, pohodlné lakťové opierky a veľa úložného priestoru pre komfort a radosť aj pri tých najnáročnejších dobrodružstvách.

Premyslené a ergonomické

Sedadlá modelu Wrangler 4xe Sahara boli navrhnuté tak, aby zabezpečovali pohodlie pri každodenných dobrodružstvách. Sú vylepšené vo všetkých detailoch. Disponujú bedrovou opierkou a čiernym látkovým čalúnením.

Osobité a elegantné

Ergonomické sedadlá Heritage Tan dodávajú verzii Sahara elegantný a vycibrený vzhľad, ideálny pre mestskú džungľu.

Vycibrené a elegantné

Nové kožené sedadlá modelu Wrangler 4xe Sahara majú kontrastné prešívanie a vyznačujú sa odolnosťou.

Výrazné a vycibrené

Tmavá sedlová koža zušľachtená tónovaným prešívaním poskytuje modelu Wrangler 4xe Sahara výrazný a nenapodobiteľný vzhľad.

Komfortné a funkčné

Čierna látka s kontrastným prešívaním v modrom odtieni Surf pre model Wrangler 4xe Rubicon predstavuje najlepší spôsob, ako dodať interiéru osobitosť.

Odvážne a výrazné

Čierne kožené čalúnenie s viditeľným prešívaním v modrom odtieni Surf vyjadruje silný a asertívny charakter modelu Rubicon.

Jedinečné a nezameniteľné

Dobrodružná povaha modelu Wrangler 4xe Rubicon sa premieta do ergonomických sedadiel z tmavej sedlovej kože s kontrastným prešívaním, ktoré boli navrhnuté pre maximálne pohodlie na ceste aj v teréne.

MANIGLIE INTERNE

Interiérové madlá

Madlo na palubnej doske a madlá na boli navrhnuté pre jazdu bez dverí. Predstavujú jednu z kľúčových vlastností modelu Wrangler a vyjadrujú jeho off-roadovú povahu.  

VANO CHIUDIBILE A CHIAVE

Uzamykateľný úložný priestor

Na palube modelu Jeep® Wrangler 4xe je možné uložiť malé cennosti do schránky pred spolujazdcom alebo v priestore v uzamykateľnej stredovej konzole. Pri jazde s nebom nad hlavou sú to ideálne úložné priestory.

S nebom nad hlavou

Nový Jeep® Wrangler 4xe bol navrhnutý tak, aby jeho majiteľom doprial jazdu s vetrom vo vlasoch. Vyberte si pevnú strechu hard top, Freedom Top® s odnímateľnými panelmi alebo látkovú strechu Sunrider® a užite si úchvatný výhľad.

Spazi infinitiLožná kapacita

Robustný, všestranný a s veľkorysou ložnou kapacitou 533 litrov v 5 sedadlovom usporiadaní. Nový Wrangler 4xe sa prispôsobí vášmu životnému štýlu a bude vašim spoločníkom v meste aj pri off-roadových dobrodružstvách.

Umývateľný interiér

Interiér nového modelu Jeep® Wrangler 4xe je plne umývateľný, vďaka odtokovým zátkam umožňujúcim vytečenie vody.

Interni lavabili

PRÍSLUŠENSTVO MOPAR®

Každé dobrodružstvo vyžaduje správne vybavenie. Upravte si nový Wrangler 4xe prostredníctvom príslušenstva navrhnutého značkou Mopar ®.