PARTNERSTVÁ JEEP®

JEEP® A VIKTÓRIA FORSTER

Šprintérka a prekážkarka Viktória Forster sa na prvý pohľad zaľúbila do našej novinky Jeep Avenger. Možno je to práve dobrodružstvo, ktoré ich spája, možno chuť víťaziť, v každom prípade Viktória rovnako ako Avenger majú za uplynulý rok na konte celý rad úspechov, rekordov a ocenení. 

OBJAVTE VIAC

JEEP® A WILLIAM FOX-PITT

William Fox-Pitt spája eleganciu so schopnosťou stať sa jedným z najlepších svetových jazdcov. Rovnako ako v prípade modelu Jeep® Grand Cherokee zvláda aj najnáročnejšie terény akoby bez námahy. Sme hrdí, že zastupuje našu značku.

OBJAVTE VIAC

JEEP® A SPARTAN

Značka Jeep® sa stala na obdobie 2024/2025 národným partnerom pretekov Spartan Race Slovakia. Spojenie medzi značkou Jeep a pretekmi Spartan Race je prirodzené, pretože obidve sa zakladajú na rovnakých hodnotách - odvaha, vytrvalosť a schopnosť prekonať prekážky. Sme nadšení, že sme sa minulý rok stali oficiálnym národným partnerom Spartan Race na Slovensku a túto spoluprácu sme rozšírili na nasledujúce dva roky.

OBJAVTE VIAC

JEEP® A JUVENTUS

Značka Jeep® je oficiálnym sponzorom tímu Juventus pre sezónu 2019/2020. Partnerstvo medzi dvoma ikonami, ktoré zdieľajú hodnoty autenticity, vášne a dobrodružstva. Spojili sa, aby pokorili všetky terény a výzvy, s ktorými sa stretnú na ceste vo všetkých hlavných talianskych a medzinárodných majstrovstvách. Navštívte globálnu stránku Jeep® a Juventus, kde nájdete výsledok posledného zápasu, videá, exkluzívne tapety a kde môžete zostať v kontakte so sociálnou scénou značiek Jeep® a Juventus.

OBJAVTE VIAC