Ovládnite všetky terény s modelom JEEP® Compass

PODMIENKY AKCIE :
Špeciálna akciová cena 19.900 € s DPH na model JEEP Compass 1.4 MultiAir 140 k Longitude so 6st. manuálnou prevodovkou a 5-ročnou zárukou.*

Nový JEEP® Compass je charakteristický typickými znakmi designu značky JEEP, v modernom, osobitnom pojatí a naviac so žiadanými prvkami výbavy.

Výbava vozidla LONGITUDE:
• 2x" kolesá z ľahkých zliatin
• Asistent rozjazdu do kopca
• DAB +
• Kožou potiahnutý multifunkčný volant
• UConnect s 5"" dotykovým displejom
• Bezkľúčový vstup a štart
• Zadné parkovacie senzory
• Alarm

JEEP® Compass 1.4 MultiAir 140 k Longitude 6MT 2WD
Cenníková cena s DPH: 26.530,- € s DPH
Zĺava: - 6.630,- € s DPH
Špeciálna akciová cena: 19.900,- € s DPH

Zistite Viac

1 #section-models#

#selectModels#

2 #section-anagraphic#

#AnagraficText#

Required Field
Required Field
Required Field
Required Field
Required Field
Required Field
#QuestionLabel#
* Mandatory fields

Beriem na vedomie, že mám právo kedykoľvek odvolať svoj súhlas bez toho, aby to malo vplyv na zákonnosť spracúvania založeného na súhlase udelenom pred jeho odvolaním.
3 #section-dealer#

#dealer_title#

Required field
#dealer_update#

  #titolo_box_1# #nome# #titolo_box_2#

  #titolo_box_3#

  #dealername#
  #dealeraddress# - #dealercap# #dealerCity#

  #titolo_box_4#

  #keep_browsing#

  *Uvedená cena sa vzťahuje na vozidlá emisnej normy E6B a vzťahuje sa na model Jeep® Compass Longitude 1.4 Multiair 140hp FWD. Všetky uvedené ceny sú odporúčané predajné ceny importérom na zákazníka v EUR s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelu, konečných cenách, špecifikáciách, dostupnostiach, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Jeep®.Uvedená ponuka platí pre skladové vozidlá do odvolania alebo do vypredania zásob u zúčastnených predajcov. Použité fotografie sú len ilustračné. Na všetky vozidlá sa vzťahuje základná 2-ročná záruka a naviac 3 roky rozšírenej záruky s limitom do 100 000 km. Bližšie informácie o záruke poskytovanej výrobcom sú uvedené v Záručnej a servisnej knižke alebo sa môžete informovať u svojho predajcu. Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny charakter a nemôžu byť považované za súčasť návrhu zmluvy. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo všetky tu uvedené údaje kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

  ĎALŠIE PONUKY