VŠETKO, ČO OD SUV OČAKÁVATE, VRÁTANE DUCHA JEEP®.


Compass od 235 EUR mesačne
5 rokov záruka, Garantovaná zostatková hodnota

 

Viac ako 70 prvkov bezpečnosti a najmodernejšie multimediálne systémy robia z tejto štvorkolky jedinečný automobil pre každodenné použitie.

 

Vďaka sebavedomému postoju a vycibreným tvarom nezostanete nikdy bez povšimnutia.

 

• Varovanie pred čelným nárazom s funkciou zmiernenia následkov nehody
• Aktívny systém upozornenia na neúmyselné opustenie jazdného pruhu
• DAB Rádio

 

Štandardný systém varovania pred čelným nárazom

Zisťuje, či sa Jeep® Compass nepribližuje k inému vozidlu alebo prekážke príliš rýchlo. V prípade potreby varuje vodiča zvukovou a vizuálnou výstrahou a dokonca dokáže vozidlo aj zastaviť.

 

Štandardné digitálne rádio DAB

Panel digitálneho rádia zahŕňa novú generáciu systému Uconnect® a užívateľsky ústretové technológie, ktoré zvyšujú bezpečnosť jazdy. Zostáva v spojení so všetkým, čo je zásadné, vrátane zadnej parkovacej kamery Parkview®.

Zistite Viac

1 #section-models#

#selectModels#

2 #section-anagraphic#

#AnagraficText#

Required Field
Required Field
Required Field
Required Field
Required Field
Required Field
#QuestionLabel#
* Mandatory fields

Beriem na vedomie, že mám právo kedykoľvek odvolať svoj súhlas bez toho, aby to malo vplyv na zákonnosť spracúvania založeného na súhlase udelenom pred jeho odvolaním.
3 #section-dealer#

#dealer_title#

Required field
#dealer_update#

  #titolo_box_1# #nome# #titolo_box_2#

  #titolo_box_3#

  #dealername#
  #dealeraddress# - #dealercap# #dealerCity#

  #titolo_box_4#

  #keep_browsing#

  Ponuka je platná pre model Compass Sport 1.4 Multiair s manuálnou prevodovkou Manual Transmission. Jeep® je registrovaná ochranná známka spoločnosti FCA US LLC. Kombinovaná spotreba 4,9-8,0 l/100 km, emisie CO₂ 129-183 g/km. Použité fotografie sú len ilustračné. Nechajte si spracovať konkrétnu ponuku u autorizovaných predajcov Jeep®. Viac informácií na www.jeep.cz. Dvojročná základná záruka výrobcu a ďalšie 3 roky zmluvnej záruky Powertrain Care s limitom do 100 000 km. Podrobné informácie u autorizovaných predajcov Jeep®.

  Pri financovaní vozidla Jeep Compass Sport s obstarávacou cenou 19.039,15 EUR prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 4,41% p.a. na tri roky a pri financovanej hodnote 12.375,45 EUR zaplatíte 35 mesačných splátok s havarijným poistením v poisťovni Generali vo výške 219,17 EUR, resp. aj s povinným zmluvným poistením v poisťovni Generali vo výške 231,67 EUR, a poslednú navýšenú splátku s havarijným poistením vo výške 7.856,45 EUR, resp. aj s povinným zmluvným poistením vo výške 7.868,95 EUR.

  Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 EUR, predajná cena je 1,20 EUR, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 EUR a RPMN je 11,14 %.

  Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 36 splátkami zaplatíte, je vo výške 15.588,46 EUR , resp. aj s povinným zmluvným poistením vo výške 16.038,46 EUR.

  Pred splatnosťou poslednej splátky sa klient môže rozhodnúť pre jednu z možností - (1) poslednú splátku zaplatiť a vozidlo si ponechať, (2) rozložiť poslednú splátku na ďalšie obdobie financovania, (3) predať vozidlo dílerovi za dohodnutú kúpnu cenu (podmienka max. ročného nájazdu 20.000 km), (4) prenechať vozidlo financujúcej spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. (podmienka max. ročného nájazdu 20.000 km a technického stavu vozidla v súlade so Sprievodcom vrátením vozidla, uverejneným na webovej stránke spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. https://www.unicreditleasing.sk/sk/Poradime-vam/Zmluvy/Odovzdanie-vozidla).

  ĎALŠIE PONUKY