VYBERTE SI SVOJ UCONNECT™ DAB

Nový Jeep® Renegade je možné vybaviť 3 rôznymi infotelematickými systémami s rádiom DAB, ktoré poskytujú služby Uconnect novej generácie, umožňujúce zachovať spojenie so svetom aj na palube vozidla, pričom zaisťujú užívateľsky ústretové a bezpečné ovládanie.
Možnosť prístupu k chytrému telefónu, ovládanie navigácie, používanie bezpečnostných funkcií, ako napríklad zadnej parkovacej kamery ParkView®, a podrobné sledovanie terénnych dobrodružstiev – to všetko máte teraz na dosah ruky, resp. vašich prstov.

Image Exterior

SLUŽBY UCONNECT™

Objavte najchytrejší a najbezpečnejší spôsob spojenia s vaším vozidlom. Získajte ďalšie informácie o službách Uconnect™ a zistite všetko, čo vás zaujíma.

ZISTITE VIAC

  

  

ZÁBAVA – VAŠE POTEŠENIE

Započúvajte sa do svojej obľúbenej hudby z kvalitného audiosystému. Je prirodzené, že si môžete vybrať zdroj, z ktorého budete hudbu počúvať.

7" TFT DISPLEJ VODIČA

Konfigurovateľný 7" digitálny displej na prístrojovom paneli je možné prispôsobiť pomocou osobných nastavení a grafických prvkov. Plnofarebná obrazovka zobrazuje podrobné navigačné pokyny (ak je navigácia súčasťou výbavy), informácie o médiách, ako napríklad názov skladby, interpret a stanica, ďalej aktuálne zaradený prevodový stupeň, štatistiky jazdy v teréne a ďalšie údaje.

JEEP®OFF-ROAD PAGES

Učte sa od profesionálov pomocou aplikácie Jeep® Off-Road Pages, ktorá vám umožní kontrolovať a merať náklon, stúpanie, nadmorskú výšku a tlak v závislosti na vašom celkovom výkone, a poskytne tak vášmu dobrodružstvu väčšiu istotu.

Jeep® Off-Road Pages budú k dispozícii približne od septembra 2020.

VYCHUTNAJTE SI JEDINEČNÝ ZVUK

S príplatkovým audiosystémom BeatsAudio™ Premium, ktorý bol expertmi vyladený tak, aby generoval čistý a mimoriadne kvalitný zvuk, zažijete vždy niečo neopakovateľné. Systém obsahuje deväť reproduktorov – dva 3,5" umiestnené v palubnej doske, dva 1" výškové v zadných dverách, štyri 6 × 9" v predných a zadných dverách a jeden 6,5" subwoofer – a 8kanálový digitálny zosilňovač s výkonom 560 W, ktorý generuje zvuk v štúdiovej kvalite.

UNCONNECT™ LIVE – SVET NA DOSAH RUKY

NEOBMEDZUJTE SA ANI V KABÍNE VOZIDLA

Twitter

Zostaňte v spojení, majte svoj účet pod kontrolou a získajte aktualizácie pri presunoch medzi jednotlivými miestami.

TuneIn

Vyhľadajte kartu svojich obľúbených položiek, na ktorej sú ikony na prenos obľúbenej hudby z viac než 100 000 internetových rozhlasových staníc.

Deezer

Nájdite si hudbu, ktorú máte radi.

Reuters

S informáciami o podnikaní a financiách a s najnovšími správami z USA a celého sveta nestratíte krok.

Uconnect™ Live. Váš svet v aplikácii My Car

OBSIAHNUTÉ FUNKCIE

My Car

Majte vaše vozidlo pod kontrolou vďaka informáciám o jeho stave, a to aj na diaľku.

Eco Drive

Ak chcete zlepšiť svoje schopnosti riadenia a znížiť tak spotrebu paliva, využívajte aplikáciu Eco Drive, ktorá ponúka údaje o vašej jazde v reálnom čase.

Uconnect™ Live. Svet na dosah.

BENNE FOGLALT FUNKCIÓK

HD TRAFFIC

Šetrite čas a vyhnite sa zápcham na cestách vďaka informáciám v reálnom čase od 80 miliónov používateľov mobilných telefónov.

Tom Tom Places

Jednoducho vyhľadáte body záujmu tam, kde potrebujete. Hľadať môžete podľa kategórie, názvu alebo kľúčových slov vo vlastnom jazyku.

Sebességmérő kamerák

Nastavte si príjem upozornení na rýchlostné radary. Zvýšite tak bezpečnosť jazdy na cestách a ušetríte za prípadné pokuty.

Időjárás

Nenechajte počasie, aby vám narušilo plány. Trasu si môžete upraviť na základe aktuálnych informácií o počasí.

Uconnect™ Live. Svet na dosah.

BENNE FOGLALT FUNKCIÓK

Jeep Skills

Zosilnite svoje zážitky z jazdy. Pomocou funkcie Jeep® Skills získate všetky údaje o výkone vášho vozidla a absolvovaných trasách.

VAŠE VOZIDLO NA DOSAH RUKY

Jeep® Mopar Connect umožňuje kedykoľvek a kdekoľvek monitorovať vaše vozidlo.

Technology

SLUŽBY MOPAR® CONNECT

S balíčkom služieb Mopar® Connect, ktorý je dostupný po stiahnutí aplikácie Uconnect LIVE, získate prístup k vyhradenej asistenčnej službe*, vďaka ktorej získate pomoc v prípade ukradnutia vozidla, nehody alebo poruchy. Pomocou vzdialene ovládaných funkcií môžete okrem toho lokalizovať vozidlo, otvoriť alebo zavrieť dvere** alebo pohodlne skontrolovať hladinu paliva a tlak v pneumatikách pomocou svojho chytrého telefónu.

*Cena zahŕňa služby s trvaním 12 mesiacov.  
**Služba zamykania a odomykania dverí nie je dostupná pre vozidlá vybavené priestorovým alarmom.

*Služba Siri® Eyes Free vyžaduje mobilný telefón iPhone s aplikáciou Siri. Niektoré funkcie nemusia byť dostupné, keď je vozidlo odstavené. Mobilný telefón iPhone musí byť pripojený k internetu. Rýchlosť prenosu údajov do zariadenia závisí od podporovaných funkcií internetového pripojenia.

** Upozorňujeme, že služby pripojenia, ako sú Starostlivosť o zákazníkov, Správa o stave vozidla, Digitálny domáci asistent, Jazdné varovanie, Eko hodnotenie, Varovanie o stave vozidla, Informácie o vozidle, Upozornenie vo vozidle, Send & Go, Vyhľadávanie bodov záujmu, Počasie Live/Doprava Live/Radary Live, Asistencia odcudzeného vozidla, Upozornenie alarmu budú aktivované približne od septembra 2020. Pre viac informácií o vyššie uvedených službách a ich termíne aktivácia prosím kontaktujte oficiálneho predajcu značky Jeep®.

VERZIA MODELU JEEP® RENEGADE

Vyhľadajte model, ktorý je vhodný presne pre vás

KATALÓG JEEP® RENEGADE

Stiahnite si alebo objednajte katalóg k novému modelu Jeep® Renegade