VYBERTE SI SVOJ UCONNECT™ DAB

Nový Jeep® Renegade je možné vybaviť 3 rôznymi infotelematickými systémami s rádiom DAB, ktoré poskytujú služby Uconnect novej generácie, umožňujúce zachovať spojenie so svetom aj na palube vozidla, pričom zaisťujú užívateľsky ústretové a bezpečné ovládanie.
Možnosť prístupu k chytrému telefónu, ovládanie navigácie, používanie bezpečnostných funkcií, ako napríklad zadnej parkovacej kamery ParkView®, a podrobné sledovanie terénnych dobrodružstiev – to všetko máte teraz na dosah ruky, resp. vašich prstov.

ZÁBAVA – VAŠE POTEŠENIE

Započúvajte sa do svojej obľúbenej hudby z kvalitného audiosystému. Je prirodzené, že si môžete vybrať zdroj, z ktorého budete hudbu počúvať.

7" TFT DISPLEJ VODIČA

Konfigurovateľný 7" digitálny displej na prístrojovom paneli je možné prispôsobiť pomocou osobných nastavení a grafických prvkov. Plnofarebná obrazovka zobrazuje podrobné navigačné pokyny (ak je navigácia súčasťou výbavy), informácie o médiách, ako napríklad názov skladby, interpret a stanica, ďalej aktuálne zaradený prevodový stupeň, štatistiky jazdy v teréne a ďalšie údaje.

JEEP® SKILLS

Systém Jeep® Uconnect™ Live ponúka novú funkciu Jeep® Skills, ktorá posúva zážitky najmä pri jazde terénom na úplne novú úroveň. Môžete sledovať parametre svojej jazdy v reálnom čase alebo následne analyzovať súhrnné údaje celej cesty. Stanovte si výzvu, vyskúšajte svoje schopnosti a pokúste sa so svojím vozidlom Jeep® dosiahnuť vlastných cieľov. Nakoniec môžete zdieľať informácie o svojej ceste a dosiahnutých výkonoch s online komunitou Jeep®.

VYCHUTNAJTE SI JEDINEČNÝ ZVUK

S príplatkovým audiosystémom BeatsAudio™ Premium, ktorý bol expertmi vyladený tak, aby generoval čistý a mimoriadne kvalitný zvuk, zažijete vždy niečo neopakovateľné. Systém obsahuje deväť reproduktorov – dva 3,5" umiestnené v palubnej doske, dva 1" výškové v zadných dverách, štyri 6 × 9" v predných a zadných dverách a jeden 6,5" subwoofer – a 8kanálový digitálny zosilňovač s výkonom 560 W, ktorý generuje zvuk v štúdiovej kvalite.

UNCONNECT™ LIVE – SVET NA DOSAH RUKY

NEOBMEDZUJTE SA ANI V KABÍNE VOZIDLA

Twitter

Zostaňte v spojení, majte svoj účet pod kontrolou a získajte aktualizácie pri presunoch medzi jednotlivými miestami.

TuneIn

Vyhľadajte kartu svojich obľúbených položiek, na ktorej sú ikony na prenos obľúbenej hudby z viac než 100 000 internetových rozhlasových staníc.

Deezer

Nájdite si hudbu, ktorú máte radi.

Reuters

S informáciami o podnikaní a financiách a s najnovšími správami z USA a celého sveta nestratíte krok.

Facebook

Zostaňte pripojení ku svojej obľúbenej sociálnej sieti aj počas jazdy. Nechajte si nové príspevky prečítať systémom Uconnect. Ste pripravení na zdieľanie?

Uconnect™ Live. Váš svet v aplikácii My Car

OBSIAHNUTÉ FUNKCIE

My Car

Majte vaše vozidlo pod kontrolou vďaka informáciám o jeho stave, a to aj na diaľku.

Eco Drive

Ak chcete zlepšiť svoje schopnosti riadenia a znížiť tak spotrebu paliva, využívajte aplikáciu Eco Drive, ktorá ponúka údaje o vašej jazde v reálnom čase.

Uconnect™ Live. Svet na dosah.

BENNE FOGLALT FUNKCIÓK

HD TRAFFIC

Šetrite čas a vyhnite sa zápcham na cestách vďaka informáciám v reálnom čase od 80 miliónov používateľov mobilných telefónov.

Tom Tom Places

Jednoducho vyhľadáte body záujmu tam, kde potrebujete. Hľadať môžete podľa kategórie, názvu alebo kľúčových slov vo vlastnom jazyku.

Sebességmérő kamerák

Nastavte si príjem upozornení na rýchlostné radary. Zvýšite tak bezpečnosť jazdy na cestách a ušetríte za prípadné pokuty.

Időjárás

Nenechajte počasie, aby vám narušilo plány. Trasu si môžete upraviť na základe aktuálnych informácií o počasí.

Uconnect™ Live. Svet na dosah.

BENNE FOGLALT FUNKCIÓK

Jeep Skills

Zosilnite svoje zážitky z jazdy. Pomocou funkcie Jeep® Skills získate všetky údaje o výkone vášho vozidla a absolvovaných trasách.

VAŠE VOZIDLO NA DOSAH RUKY

Jeep® Mopar Connect umožňuje kedykoľvek a kdekoľvek monitorovať vaše vozidlo.

Technology

SLUŽBY MOPAR® CONNECT

S balíčkom služieb Mopar® Connect, ktorý je dostupný po stiahnutí aplikácie Uconnect LIVE, získate prístup k vyhradenej asistenčnej službe*, vďaka ktorej získate pomoc v prípade ukradnutia vozidla, nehody alebo poruchy. Pomocou vzdialene ovládaných funkcií môžete okrem toho lokalizovať vozidlo, otvoriť alebo zavrieť dvere** alebo pohodlne skontrolovať hladinu paliva a tlak v pneumatikách pomocou svojho chytrého telefónu.

*Cena zahŕňa služby s trvaním 12 mesiacov.  
**Služba zamykania a odomykania dverí nie je dostupná pre vozidlá vybavené priestorovým alarmom.

*Služba Siri® Eyes Free vyžaduje mobilný telefón iPhone s aplikáciou Siri. Niektoré funkcie nemusia byť dostupné, keď je vozidlo odstavené. Mobilný telefón iPhone musí byť pripojený k internetu. Rýchlosť prenosu údajov do zariadenia závisí od podporovaných funkcií internetového pripojenia.

VERZIA MODELU JEEP® RENEGADE

Vyhľadajte model, ktorý je vhodný presne pre vás

NOVÝ EEP® RENEGADE

Vyskúšajte u najbližšieho predajcu

KATALÓG JEEP® RENEGADE

Stiahnite si alebo objednajte katalóg k novému modelu Jeep® Renegade