VIAC NEŽ 60 DOSTUPNÝCH PRVKOV BEZPEČNOSTI

Nový Jeep® Renegade je po celej dĺžke okien vybavený prednými a zadnými hlavovými airbagmi, kolenným airbagom vodiča, bočnými airbagmi v operadlách predných sedadiel a pokročilými viacstupňovými airbagmi vodiča a spolujazdca.

AKTÍVNA BEZPEČNOSŤ

Jedinečný zážitok z jazdy môžete získať iba vtedy, keď sa za volantom budete cítiť bezpečne. Preto je nový Renegade navrhnutý s viac než 60 prvkami bezpečnosti vrátane systému varovania pred čelným nárazom Plus a systému sledovania jazdného pruhu LaneSense™ Plus. Tieto pokročilé asistenčné systémy fungujú spoľahlivo počas všetkých podmienok jazdy. Súčasťou sú dva úplne nové systémy: rozpoznávanie dopravných značiek a inteligentný rýchlostný asistent, obidva ako štandardná súčasť všetkých stupňov výbavy modelu Renegade.

Nový Jeep® Renegade bol ocenený prestížnymi 5 hviezdičkami v testoch Euro NCAP, a to aj po sprísnení limitov potrebných pre získanie 5hviezdičkového hodnotenia v oblasti ochrany dospelých, detí a chodcov. K udeleniu tohto ocenenia prispela inovačná architektúra „small wide 4x4“ a mnoho vylepšených bezpečnostných systémov dodávaných štandardne alebo za príplatok.

SYSTÉM VAROVANIA PRED ČELNÝM NÁRAZOM PLUS

Tento inovačný systém vďaka radarovým a obrazovým snímačom odhaľuje či sa Renegade nepribližuje k inému vozidlu alebo veľkej prekážke v dráhe jeho jazdy. V prípade potreby systém varuje alebo pomáha vodičovi vyhnúť sa nehode či zmierniť jej následky tak, že generuje zvukovú alebo vizuálnu výstrahu, alebo aktivuje brzdy.

PRVKY ZVYŠUJÚCE KOMFORT VODIČA

VERZIA JEEP® RENEGADE

VYHĽADAJTE MODEL, KTORÝ JE VHODNÝ PRESNE PRE VÁS

JEEP® RENEGADE KATALÓG

Stiahnite si alebo objednajte katalóg k novému vozidlu Jeep® Renegade