PREBUĎTE SVOJE DIVOKÉ JA

DUCH ZNAČKY JEEP® OŽÍVA

Camp Jeep® je veľkolepá udalosť usporiadaná pre členov klubu Jeep® Owners Group (J.O.G.) a fanúšikov značky Jeep®, ktorá každý rok priláka veľké množstvo účastníkov zo všetkých kútov Európy. Majitelia vozidiel Jeep® a fanúšikovia sa tu stretávajú, aby znovu potvrdili zvláštne puto, ktoré existuje medzi touto legendárnou značkou a jej priaznivcami. Je to jedinečná príležitosť, ako si užiť nové zážitky s vozidlami Jeep®, spoznať nových ľudí, dobre sa pobaviť a zažiť úžasnú atmosféru a nezabudnuteľné dobrodružstvá.

SKUTOČNÉ ZÁŽITKY S VOZIDLAMI JEEP®

Camp Jeep® každoročne ponúka nabitý program plný rôznych aktivít. Návštevníci sa môžu tešiť na skúšobné jazdy v teréne, teoretické aj praktické kurzy pod vedením školiteľov a inštruktorov z Jeep® Academy a na rad ďalších aktivít pod šírym nebom. Neuveriteľne pohodovú atmosféru tohto stretnutia ešte umocňuje program plný sprievodných akcií, vrátane živých koncertov a hier pre deti.

PRIPOMEŇME SI PREDCHÁDZAJÚCE STRETNUTIA

2018
13.–15. JÚLA, SPIELBERG, RAKÚSKO

Piaty ročník najväčšieho stretnutia majiteľov vozidiel Jeep® J.O.G. prilákal mnoho nadšených návštevníkov z celej Európy. V rámci akcie sa oslávilo aj predstavenie úplne nového modelu Jeep® Wrangler.

2017
24.–25. JÚNA, TELTOW FLAMING RING, BERLÍN, NEMECKO

Nespornou hviezdou tohto ročníka akcie Camp Jeep® sa stalo nové kompaktné SUV Jeep® Compass, ktoré si návštevníci mohli vyskúšať pri skúšobných jazdách na terénnych trasách okolo jazera Motzener See.

2016
2.–5. JÚNA, BASSELLA, BARCELONA, ŠPANIELSKO

Špeciálne stretnutie pri príležitosti osláv 75. výročia značky a klubu Jeep® Owners Group.

2015
10.–12. JÚNA, VALLÉE BLEUE, LYON, FRANCÚZSKO

Bývalý vápencový lom Vallée Bleue (Modré údolie), asi 70 km severovýchodne od Lyonu v podhorí Álp u rieky Rhóny, so svojimi štyrmi offroadovými traťami a testovacím polygónom pre vozidlá s pohonom všetkých kolies bol ideálnym miestom konania Jeep® Academy a prehliadky troch jedinečných konceptov vozidiel z dielne Mopar®: Wrangler Unlimited Night Rock, Wrangler Rubicon Dark Side a Renegade Hard Steel.

2014
12.–14. SEPTEMBRA, RIVIERA OPPICI, PARMA, TALIANSKO

Prvé stretnutie členov Jeep® Owners Group a začiatok tejto významnej tradície. Hviezdami akcie boli dvoj- a štvordverové verzie modelu Jeep® Wrangler Rubicon.