PROGRAM AKTIVÍT V ROKU 2019

Na účastníkov Camp Jeep® 2019 čakajú tri dni napínavých dobrodružstiev. Okrem testov s celou paletou modelov značky Jeep® si budete môcť vyskúšať legendárne schopnosti svojho modelu Jeep® na mnohých off-roadových trasách a zúčastniť sa celého radu aktivít vrátane živých koncertov a zábavy pre deti.

ZISTITE VIAC

O AKCII CAMP JEEP®

Duch ikonické značky ožíva na každoročnej akcii Camp Jeep®, ktorá už po šiesty krát privíta členov klubu Jeep® Owners Group (JOG) a priaznivcov značky z celého sveta, ktorí si spoločne užijú jedinečný a úplne pohlcujúci zážitok Jeep®.
Trojdňový camp ponúka teoretické aj praktické kurzy Jeep® Academy, testovacie jazdy v teréne s prvými hybridnými modelmi Jeep a vrcholným radom S, a tiež početné off-roadové trasy pre otestovanie vlastných zručnosti v teréne.Srdce a duše značky Jeep® ožívajú práve na takých stretnutiach, pretože spájajú stovky majiteľa autá Jeep® z celej Európy. Tu sa môžu podeliť o svoju lásku k prírode a ďalej rozvíjať komunitu Jeep®, jednu z najzávažnejších a zábavu milujúcich skupin vo svete automobilu.

ZISTITE VIAC
/content/dam/jeep/crossmarket/JeepLife/jeep-camp-2019/Learn_Drive_and_Conquer.jpg

O LOKALITE

San Martino di Castrozza je horské stredisko jedným z najfantastickejších výtvorov na Zemi, Dolomitmi. Dolomity sú úplne jedinečným miestom, ktoré organizácia UNESCO zapísala na zoznam svetového dedičstva. Nádherné zoskupenie deviatich hôr ponúka nádherné scenérie, ktoré si môžu vychutnať vodiči najrôznejších schopností a sú ideálne pre rôzne modely radu Jeep®.

ZISTITE VIAC

PREDSTAVENIE MODELU GLADIATOR V REGIÓNE EMEA

Nespornou hviezdou tohto ročníka bude nový pick-up Jeep® Gladiator, ktorý zo svetu prvýkrát predstavil vlani na autosalóne v Los Angeles. Gladiátor nadväzuje na dlhú a bohatú tradíciu odolných a spoľahlivých pick-upov Jeep®. Ponúka originálny dizajn, funkčnosť, všestrannosť, najlepšiu ťažnú kapacitu a nosnosť v danej triede, možnosť jazdy s otvoreným nebom nad hlavou, pokročilé pohonné jednotky, špičkové jazdné vlastnosti na vozovke a samozrejme aj off-roadové schopnosti. To všetko za asistencie mnohých bezpečnostných prvkov a najmodernejších technológií.

GALLERY

image

JEEP® OWNERS GROUP

Značka Jeep® je hrdá na to, že spája ľudí, ktorí zdieľajú lásku k slobode a dobrodružstvu.

ZISTITE VIAC

INFORMAČNÝ BULLETIN JEEP®

Zaregistrujte sa a získajte najnovšie informácie o podujatiach spojených so značkou Jeep®

PARTNERSTVÁ JEEP®

Jeep® je hrdým sponzorom a partnerom rôznych tímov a organizácií