V ankete magazínu OFF ROAD Magazine zaznamenala značka Jeep® neobyčajný úspech

  • V tomto ročníku ankety magazínu OFF ROAD Magazine bodovali hneď tri modely značky Jeep®.
  • Jeep® Wrangler triumfoval v kategórii Off-road, a to už po šiesty krát za sebou.
  • Jeep® Renegade bol ocenený ako najlepšie „subkompaktné SUV", tento rok už piaty rok po sebe.
  • Jeep® Grand Cherokee sa stal najobľúbenejším luxusným offroadom medzi dovážanými značkami.
  • Jeep® Wrangler sa umiestnil taktiež na 2. mieste v kategórii „Nováčik roka".

 

Značka Jeep® zvíťazila v ankete nemeckého odborného magazínu OFF ROAD zameraného na vozidlá SUV a 4x4 hneď niekoľkokrát.

Čitatelia odborného offroadového magazínu vyberali svoje obľúbené vozidlá 4x4 a SUV medzi 185 modelmi rozdelenými v 13 kategóriách. Značka Jeep® preukázala svoje vedúce postavenie na trhu víťazstvom v dvoch kategóriách, a to už tretí rok po sebe.

 

Kultový Jeep® Wrangler zvíťazil v kategórii „Off-Road kategórie A", a to už po šiesty krát za sebou. Získal 31,9 percenta hlasov, pričom druhý model dostal len 27,8 percenta hlasov.

 

Jeep® Renegade bol zvolený „Najlepším subkompaktným SUV kategórie C", a to už piaty rok po sebe. Renegade bol jasnou voľbou čitateľov magazínu OFF ROAD a dostal 18,3 percenta hlasov. Tento výsledok je o to pôsobivejší, že Renegade je prvým modelom značky v kategórii subkompaktných SUV, a napriek tomu v nej víťazí opakovane od svojho uvedenia na trh, tento rok už po piaty krát za sebou. Je zrejmé, že čitatelia magazínu OFF ROAD si veľmi dobre uvedomujú jeho nezameniteľný dizajn a prvotriedne kvality v teréne.

 

Vlajková loď značky Jeep®, model Grand Cherokee, sa umiestnila na druhom mieste v kategórii B, teda luxusných offroadov, pričom za sebou zanechala všetky ostatné dovážané značky.

 

Nový Jeep® Wrangler získal v tohtoročnej ankete tiež ešte jedno významné ocenenie. Čitatelia magazínu OFF ROAD ho zvolili už po druhý krát za sebou „Nováčikom roka".

 

Anketa magazínu OFF ROAD sa koná od roku 1982 a svojim čitateľom umožňuje voliť svoje obľúbené modely. V tomto ročníku hlasovalo celkom 38 500 čitateľov.

 

Turín, 5. júla 2019