Jeep® na vlne dobrodružstva

Nad synonymom pre značku Jeep® nemusíme dlho premýšľať a okamžite nás napadne nezameniteľný duch dobrodružstva a slobody, ktorý okolo seba táto značka šíri.

A pre tento rok to platí dvojnásobne, pretože Jeep® sa jednak znovu stal parťákom Harley-Davidson a tiež jednej z najväčších rockových legiend Rolling Stones. Jeep® participuje hneď na niekoľkých veľkých akciách a nejedná sa len o akcie tuzemské, ale vyjde aj ďaleko za hranice (poznania). A verte, že ženevský autosalón bol iba začiatok! Kapela Rolling Stones tento rok vyrazila na svoje veľkolepé turné s názvom "NO FILTER" a Jeep® bol jeho súčasťou!

Celá show vypukla 17. mája a v rozmedzí dvoch mesiacov prešla takmer celou Európou a výnimkou nebola ani Česká republika, kde ste sa Micka Jaggera, Keitha Richardsa, Charlieho Wattsa a Ronnieho Wooda dočkali 4. júla. A samozrejme, že súčasťou celej šou bolo i predstavenie noviniek zo sveta Jeep®, ktoré sa viezli na vlne dobrodružstva a v rytme rockovej hudby. Spolupráca s Harley-Davidson značku Jeep® skutočné baví, a tak sa tohtoročné spolupráca posunula zase o kus ďalej. Nie je žiadnym tajomstvom, že nech sa budeme baviť o akejkoľvek z týchto dvoch značiek, nájdeme hneď niekoľko prepojení, či už na poli výkonných strojov, ktoré sú synonymom pre slobodu a dobrodružstvo, tak z hľadiska nemálo slávnej histórie. V dňoch 5.-8. júla sa na pražskom Výstavisku uskutočnili oslavy 115. výročia od založenia značky Harley-Davidson a Jeep® musel byť bezpochyby u toho!

A pretože akcií nie je nikdy dosť, s Harley-Davidson Jeep® naplánoval napríklad Euro Festival v Saint-Tropez (7.-10. Júna) alebo akciu European Bike Week pri rakúskom jazere Faaker See (4.-9. Septembra). A pretože najväčšou hviezdou značky Jeep® tohto roka je nový model Wrangler, nesmel chýbať ani na piatom ročníku podujatia Camp Jeep® 2018 (13.-15. Júla) konanej v nádhernom prostredí rakúskeho Štajerska. Camp Jeep® sa usporadúva pre milovníkov značky Jeep® a členov klubu Jeep® Owners Group a patrí medzi najväčšie každoročné udalosti značky.

Predstavuje úžasnú príležitosť pre všetkých návštevníkov vyskúšať si nové vozidlá pri offroadových výjazdoch po okolí alebo na pripravenom testovacom polygóne (viac na stránkach www.campjeep2018.com). A už viete, ako strávite zvyšok roka s Jeepom vy?