EVOLÚCIA VÝKONU

Účinnosť hybridného pohonu, najmä zlepšený výkon a nový prístup založený na environmentálnom povedomí. Nový plug-in hybrid Jeep® Renegade 4xe – budúcnosť je novou hranicou, ktorú treba pokoriť.

JAZDNÝ KOMFORT

S automatickým riadením elektrického a spaľovacieho motora v kombinácii s novou 6-stupňovou automatickou prevodovkou zažijete zlepšenú jazdnú dynamiku. Výkon sa tu rozvíja silným a sebavedomým spôsobom vďaka pohodliu hodvábne hladkých, tichých a rýchlych prevodových stupňov. Nevyčerpateľné rozdelenie krútiaceho momentu zaisťuje lepšiu odozvu a rýchlejšie zrýchlenie, čo vedie k plynulejšej jazde v meste aj na dlhé vzdialenosti.

ZAŽITE ZMENU

Nový Jeep® Renegade 4xe sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy a rôznym podmienkam vďaka novému hybridnému prepínaču v blízkosti radiacej páky. Využívajte výkon kombinovaných motorov v hybridnom režime, jazdite iba v elektrickom režime bez generovania akýchkoľvek emisií a používajte iba spaľovací motor v režime E-Save, ktorý tiež šetrí nabíjanie batérie.

MAXIMÁLNA KONTROLA, NECH STE KDEKOĽVEK


Najlepšia a jediná odpoveď na zmeny v teréne. So Selec-Terrain® si môžete vybrať štyri dynamické jazdné režimy, ktoré zaručujú najlepší výkon v každej situácii. Okrem režimov Auto, Snow a Sand/Mud, ktoré sa už nachádzajú vo verziách so spaľovacím motorom, má rotačný spínač modelov 4xe nový režim Sport. Nový režim jazdy dokonale kombinuje odozvu elektrických a spaľovacích motorov, ktoré upravujú riadenie, plynový pedál a prevodovku, čo umožňuje bezprostrednejší a dynamickejší štýl jazdy, ktorý sa dokonale hodí do mesta.

BUDÚCNOSŤ V POHYBE

S výkonom až 240 koní a zrýchlením z 0 na 100 len za 7,5 sekundy ponúka Renegade čistú radosť z jazdy na každej ceste. Nová architektúra hnacej sústavy plug-in hybridu Jeep Renegade 4xe kombinuje ocenený 1,3-litrový preplňovaný benzínový motor so 6-stupňovým automatom na prednej náprave s druhým, vysoko výkonným elektromotorom na zadnej náprave.

SLOBODA VOĽBY

Dva motory a dve filozofie. S dvomi srdcami v jednom tele vám nový plug-in hybrid Jeep® Renegade 4xe ponúka to najlepšie z oboch svetov.