NOVÝ 7" TFT DISPLEJ

Sledujte všetky jazdné parametre vrátane stavu batérie, dostupného výkonu a úrovne nabitia. Nový 7" TFT displej integruje všetky potrebné funkcie pre optimálne využitie technológie 4xe plug-in hybridu. Prispôsobte si používateľské rozhranie podľa svojich potrieb a majte všetko pod kontrolou vďaka ovládacím prvkom na volante.

POHĽAD DO BUDÚCNOSTI

Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid ponúka najnovšiu technológiu na zlepšenie zážitku z jazdy vrátane vylepšenej konektivity, bezpečnosti navigácie a asistencie vodiča.

8,4" displej Uconnect™ Navi

Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid je vybavený navigačným informačno-zábavným systémom Uconnect™ štvrtej generácie s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlíšením 8,4". Vďaka ovládaniu na volante, dotykovej obrazovke a hlasovým príkazom môžete komunikovať s vozidlom podľa vlastného výberu a zamerať svoju pozornosť výlučne na cestu.

eCoasting

Nabite si batériu počas jazdy vďaka inovatívnemu systému, ktorý využíva záporný krútiaci moment generovaný počas brzdenia.

SLUŽBY UCONNECT™

Zvýšte radosť z jazdy vo svojom plug-in hybride Jeep® 4xe ešte viac. Vďaka službám Uconnect™ zvládnete všetky aspekty vášho vozidla jednoducho, intuitívne a bezpečne. Okrem toho máte vďaka Uconnect™ prístup k partnerským ponukám a poisťovacím službám spojenými s telematickými údajmi vášho vozidla.

ZLAĎTE SA SO SVOJÍM VOZIDLOM

Zostaňte v kontakte so svojimi kontaktmi, počúvajte svoju obľúbenú hudbu a sledujte svoje itineráre bez toho, aby ste museli zložiť ruky z volantu. Vďaka Apple CarPlay a Android Auto™, ktoré sú integrované do infotainment systému, sa stačí pripojiť k smartfónu.