FUNKČNÝ KOMFORT

Interiér je navrhnutý tak, aby ponúkal priestrannosť a pohodlie pre akýkoľvek typ cesty – bez ohľadu na to, ako krátky alebo dlhý.
Jasne definované línie palubnej dosky, ergonómia volantu a priestranné úložné priestory spolu vytvárajú mimoriadne funkčný priestor, ktorý je rovnako atraktívny. Prispôsobte si interiér rôznymi dostupnými kombináciami.

OTVORENÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Vychutnajte si čerstvý vzduch. S elektrickým panoramatickým strešným oknom si môžete vychutnať presvetlený interiér a nádherný výhľad.

NOVÉ PERSPEKTÍVY

Predstavte si, že si dáte ruky okolo volantu svojho nového plug-in hybridu Jeep® Renegade 4xe. Objavte všetky nové funkcie palubnej dosky a infotainmentu, ktoré vodičovi uľahčujú šoférovanie.

loading

PRIESTRANNOSŤ A POHODLIE

Interiér Jeep® Renegade je priekopníkom z hľadiska priestoru a pohodlia. 8-smerové elektricky nastaviteľné predné sedadlá, vyhrievanie sedadla a volantu a nastaviteľná bedrová opierka na sedadle vodiča posúvajú pohodlie na ďalšiu úroveň.

Konfigurovateľný batožinový priestor ponúka nastaviteľnú ložnú podlahu a modulárne sklopné zadné sedadlá 40-20-40. Tým sa uvoľní miesto pre väčší náklad.

PRAKTICKÉ DOPLNKY ŠITÉ NA MIERU VAŠIM POTREBÁM

Urobte svoj nový plug-in hybrid Jeep 4xe 4xe ešte funkčnejším s príslušenstvom Mopar®.