ZABUDOVANÁ VŠESTRANNÁ OCHRANA

Na každej ceste je upokojujúce sedieť za volantom Jeep®. Nový plug-in hybrid Jeep® Renegade 4xe je vybavený viac ako 60 bezpečnostnými a asistenčnými systémami. Interiér je chránený airbagmi s predným a zadným oknom po celej dĺžke, bočnými airbagmi integrovanými do predných sedadiel a pokročilými viacúrovňovými prednými airbagmi.

RÝCHLE REAKCIE

Spoľahnite sa na celý rad technológií, ktoré zaručujú najvyššiu úroveň bezpečnosti vďaka systémom ADAS.

SYSTÉM ROZPOZNÁVANIA DOPRAVNÝCH ZNAČIEK

Udržujte správnu rýchlosť na každej ceste. Nový systém rozpoznávania dopravných značiek je schopný čítať dopravné značky a vydať varovanie na informačnom displeji, ak vozidlo prekročí povolenú rýchlosť alebo systém zistí iné možné obmedzenia.

AUTOMATICKÉ NASTAVENIE RÝCHLOSTI

Rozpoznávanie dopravných značiek komunikuje priamo s automatickým nastavením rýchlosti, ktoré vám umožní jednoducho a intuitívne nastaviť rýchlosť priamo na volante.

AKTÍVNA BEZPEČNOSŤ

Nový plug-in hybrid Jeep® Renegade 4xe opäť nastavuje nové štandardy. Viaceré systémy spolupracujú a navzájom komunikujú, aby poskytovali pokročilú ochranu, vďaka ktorej je jazda ešte príjemnejšia.

ASISTENT SLEDOVANIA MŔTVEHO UHLA A DETEKCIA ZADNÉHO BOČNÉHO POHYBU
Tieto senzorické systémy neustále monitorujú priestor medzi vami a inými vozidlami. Ak sa niečo zistí v bočnom alebo zadnom mŕtvom uhle, upozornia vás na to osvetlené symboly vo vonkajších zrkadlách a akustický signál.
VÝSTRAHA PRED VYBOČENÍM Z JAZDNÉHO PRUHU
Vďaka pokročilému systému Lane Departure Warning Plus a kamere sa monitoruje poloha vozidla v jazdnom pruhu. Systém vydá vizuálne varovanie, ak sa vozidlo neúmyselne priblíži k hraniciam jazdného pruhu. Okrem toho v prípade odchýlky jazdného pruhu systém proaktívne zasahuje do elektronického posilňovača riadenia, aby pomohol vodičovi pri iniciovaní nápravných opatrení a pri návrate do jazdného pruhu.
NÚDZOVÉ BRZDENIE
Automatický brzdový systém detekuje prekážky v počiatočnom štádiu, a to aj pri jazde po diaľnici. Vďaka novej prednej kamere s integrovaným radarom sa môžete vždy spoľahnúť na presné pochopenie situácie a nebezpečenstva.
DETEKCIA ÚNAVY VODIČA
Exkluzívne pre 4xe plug-in hybridné vozidlá Jeep®. Systém detekuje stupeň únavy vodiča. Ak sa zistí únava, zobrazí sa upozornenie, ktoré vyzve vodiča, aby si urobil prestávku. Okrem toho sa zobrazí zodpovedajúca ikona aj po odstránení správy na TFT. Tento symbol zmizne len vtedy, keď vodič zastaví, vypne vozidlo a odpočíva.

VAROVANIE PRED ČELNOU KOLÍZIOU PLUS

Jeep® Renegade 4xe plug-in hybrid je vybavený systémom varovania pred čelnou kolíziou. Radarové a video senzory zisťujú, či sa vozidlo príliš rýchlo blíži k inému vozidlu alebo k veľkej prekážke v jeho ceste a varujú vodiča alebo mu pomáhajú vyhnúť sa nehode.

BEZPEČNOSŤ NA KAŽDOM ROHU

Cíťte sa vždy dobre chránení aj pri tých najťažších manévroch vďaka bezpečnostným systémom na palube nového plug-in hybridu Jeep® Renegade 4xe.

FUNKCIE KOMFORTU