JEEP® PREDSTAVUJE NOVÝ E-HYBRID

Nový Jeep® Renegade s hnacím ústrojenstvom e-Hybrid otvára budúcnosť mobility. Účinnosť nového zážihového motora 1,5 turbo s výkonom 130 k a krútiacim momentom 240 Nm je podporovaná elektromotorom, ktorý optimalizuje celkový výkon a zároveň poskytuje zvýšenie výkonu až o 15 kW (20 k) a krútiaceho momentu o 55 Nm*, čo zaisťuje výrazné zlepšenie účinnosti a jazdného komfortu.

* Prevádzkové schopnosti sa odvíjajú od stavu nabitia batérie a jazdných podmienok.

NOVÝ MOTOR 1,5 TURBO E-HYBRID DCT7

So spotrebou 5,7 – 6,1 l/100 a emisiami CO2 130 – 139 g/km má e-Hybrid o 13 % nižšiu spotrebu paliva v porovnaní s predchádzajúcim zážihovým preplňovaným motorom 1.3 150 k (kombinovaný cyklus WLTP), zatiaľ čo úroveň výkonu si udržuje rovnakú.

130 CV
Najvyšší výkon
240 Nm
Najvyšší krútiaci moment
0 – 100 km/h: 10 s
Zrýchlenie
191 km/h
Najvyššia rýchlosť

NAJVYSPELEJŠIA HYBRIDNÁ MOBILITA

Hnacie ústrojenstvo Jeep® e-Hybrid predstavuje ďalší krok v hybridnej mobilite. Na rozdiel od tradičných mild-hybridných vozidiel zaručuje systém e-Hybrid značky Jeep® plne hybridný jazdný zážitok vďaka elektrickému motoru*, ktorý sa zapína počas parkovacích manévrov, fáz dobiehania a jazdy v nízkej rýchlosti. V rýdzo elektrickom režime zaisťuje dojazd na niekoľko kilometrov.

* Prevádzkové schopnosti sa odvíjajú od stavu nabitia batérie a jazdných podmienok.

JEDEN PREVODOVÝ STUPEŇ NAVYŠE

V novom modeli Jeep® Renegade e-Hybrid má premiéru aj úplne nová 7-stupňová automatická dvojspojková prevodovka. Zásluhou kratších prevodových pomerov – v porovnaní s tradičnou 6-stupňovou prevodovkou – je vozidlo agilnejšie počas zrýchľovania, siedmy prevodový stupeň bol navrhnutý s ohľadom na znižovanie emisií a spotreby pri jazde po diaľnici, keď zážihový motor beží v nízkych otáčkach.