BUDÚCNOSŤ ZNAČKY JEEP®

Jeep® Hnacie ústrojenstvo nového Renegade e-Hybrid je založené na ekosystéme využívajúcom technológie, ktoré pôsobia na mobilitu vozidla a vytvárajú pokročilý hybridný zážitok budúcnosti.

* Prevádzkové schopnosti sa odvíjajú od stavu nabitia batérie a jazdných podmienok.

Infotainment Uconnect™ 8,4" HD 

Nový Jeep® Renegade e-Hybrid sa môže pochváliť pokročilým infotainmentom Uconnect™ s až 8,4″ HD dotykovým displejom. Systém bol obohatený o aplikáciu Hybrid Pages, ktorá združuje všetky funkcie pre udržanie parametrov hybridnej jazdy pod kontrolou. Systém Uconnect™ integruje ovládanie na volante s funkciami dotykovej obrazovky. Okrem toho zaručuje bezproblémové pripojenie smartfónu s kontaktmi a úlohami.

7" DIGITÁLNY PRÍSTROJOVÝ PANEL

Grafika prístrojového panela bola prepracovaná tak, aby integrovala všetky základné informácie pre správu a monitorovanie technológie e-Hybrid. Na 7" stredovom digitálnom displeji sú ľahko dostupné informácie v reálnom čase, ako sú stav batérie a motora, tak zážihového, ako aj elektrického, rovnako ako výkon a úroveň nabíjania, spolu so všetkými parametrami súvisiacimi s pohonom a bezpečnostnými systémami.

SLUŽBY UCONNECT™

Prepojte sa na diaľku so svojím vozidlom prostredníctvom mobilnej aplikácie My Uconnect™, vďaka čomu budete môcť kedykoľvek sledovať prevádzkové parametre vozidla a využívať asistenčné systémy.

POKROČILÁ KONEKTIVITA

Zostaňte v úplne bezpečnom spojení, aj keď šoférujete. Vďaka funkciám zrkadlenia smartfónu integrovaným v informačnom systéme si môžete svoje kontakty, hudbu a cestovné plány vziať so sebou, nech už idete kamkoľvek.