ŠOFÉRUJTE SKUTOČNÝ JEEP®

Interiér nového modelu Jeep® Renegade e-Hybrid vyniká svojou priestrannosťou, pohodlím a najmodernejšími technológiami, ktoré každú jazdu premenia na jedinečný zážitok. Ikonický dizajn Jeep® je funkčný a všestranný. Oceníte predovšetkým sklopné zadné sedadlo delené v pomere 40-20-40, nastaviteľnú podlahu batožinového priestoru a početné úložné priehradky. Vysokokvalitné a na dotyk mäkké materiály sedadiel dopĺňa prémiová výbava, ako napríklad vyhrievané sedadlá, vyhrievaný volant či elektricky polohovateľné predné sedadlá.

PALUBNÁ DOSKA

Palubná doska nového modelu Jeep® Renegade e-Hybrid predstavuje elegantný súbor príjemných materiálov a funkčných prvkov. Držadlo na strane spolujazdca má už ochrannú známku značky Jeep® a je obklopené mäkkou palubnou doskou aj obložením dverí. Dizajn stredovej konzoly ponúka ďalší úložný priestor pre každodenné predmety a vyniká skvelou funkčnosťou. Celkovo je kabína nabitá ikonickými štýlovými detailmi, ktoré sú v harmónii so značkou Jeep®.

Priestor a komfort

Komfort v novom modeli Jeep® Renegade e-Hybrid definujú technologické a dizajnové riešenia, ktoré boli navrhnuté tak, aby bola každá cesta príjemná a pohodlná. Kožené čalúnenie dopĺňajú v 8 smeroch elektricky nastaviteľné a vyhrievané predné sedadlá rovnako ako vyhrievaný volant. Nastaviteľná bedrová opierka zvyšuje úroveň pohodlia každého vodiča. Batožinový priestor sa môže pochváliť prístupnosťou a všestrannosťou vďaka nastaviteľnej podlahe a zadným sklopným sedadlám deleným v pomere 40-20-40.

Funkčný priestor

Priestor pre ľudí a predmety. Vnútri nového modelu Jeep® Renegade e-Hybrid nájdete širokú škálu úložného priestoru a početných odkladacích priehradiek. Sú dômyselné a diskrétne, ako napríklad priehradka na smartfón v stredovej konzole či odkladacie vrecko na tablety.