MAJTE SITUÁCIU POD KONTROLOU A ZDOLAJTE KAŽDÝ PRUDKÝ SVAH

Systém kontrolovaného schádzania svahov (HDC) udržiava konštantnú rýchlosť vozidla pri prudkých zjazdoch tým, že samočinne aktivuje brzdy. Zaisťuje stabilitu vozidla a bezpečnú jazdu, a to najmä pri nízkej priľnavosti a v prudkých svahoch.

6 STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

Jeep® Renegade ponúka 6stupňovú automatickú dvojspojkovú prevodovku, ktorá kombinuje výhody manuálneho radenia, najmä výkon a silu, s výhodami automatickej prevodovky, predovšetkým komfortom a ovládateľnosťou.

NOVÉ MOTORY PRE LEPŠÍ VÝKON

Jeep® Renegade ponúka úplne nové zážihové a prepracované dieselové motory, ktoré majú jednoduchšiu konštrukciu, nižšie emisie CO2, vyšší výkon a nižšiu spotrebu a hlučnosť.

1.0 TURBOBENZÍN 120 K 6MTX

Tento trojvalcový motor so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou poskytuje maximálnu rýchlosť 185 km/h, zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 11,2 sekundy a maximálny krútiaci moment 190 Nm pri 1750 ot./min.

1.3 TURBOBENZÍN 150 K DDCT

Tento štvorvalcový motor s dvojspojkovou automatickou prevodovkou DDCT poskytuje maximálnu rýchlosť 196 km/h, zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 9,4 sekundy a maximálny krútiaci moment 270 Nm pri 1850 ot./min.

1.6 MULTIJET 130K

Tento dieselový štvorvalcový motor so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou poskytuje maximálnu rýchlosť 178 km/h, zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 10,2 sekundy a maximálny krútiaci moment 320 Nm pri 1750 ot./min.

Špecifikácie uvádzajú hodnotu emisií CO2 a spotreby paliva určenú na základe merania alebo korelačnej metódy s odkazom na nový európsky skúšobný cyklus (NEDC) podľa nariadenia (EÚ) 2017/1152-1153.

HMOTNOSŤ BRZDENÉHO PRÍVESU AŽ 1500 KILOGRAMOV

Renegade umožňuje ťahať príves s maximálnou hmotnosťou až 1500 kg (ak je správne vybavený).

engine icon
1.0 TURBO T3 120K 6MT
vehicle icon
1250
engine icon
1.3 TURBO T4 150K 6DDCT
vehicle icon
1450
engine icon
1.6 MJET 130K 6MT
vehicle icon
1500
Hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva získané podľa platných nariadení sa uvádzajú pre účely porovnania údajov o vozidlách. Homologované hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva nemusia odrážať skutočné hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva, ktoré závisia od mnohých súvisiacich faktorov, okrem iného od štýlu jazdy, trasy, poveternostných podmienok a podmienok na ceste, ako aj od stavu, používania a výbavy vozidla.

Uvádzané hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva platia pre verzie vozidla s najvyššou a najnižšou výbavou. Tieto hodnoty sa môžu meniť na základe následných konfigurácií, ktoré závisia od vybratého druhu výbavy alebo od veľkosti vybratých pneumatík.

Uvádzané hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva nie sú konečné a môžu sa vyvíjať v dôsledku zmien vo výrobnom cykle; aktuálnejšie hodnoty budú k dispozícii u oficiálneho predajcu vybranej siete FCA.

V každom prípade platí, že oficiálne hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva vozidla zakúpeného zákazníkom budú uvedené v sprievodných dokumentoch k vozidlu.

V prípadoch, v ktorých sú hodnoty emisií CO2 a spotreby paliva dôležité pre účely výpočtu daní a nákladov súvisiacich s vozidlom, je potrebné sa riadiť platnými právnymi predpismi v každej krajine.

VERZIA MODELU JEEP® RENEGADE JEEP® RENEGADE

Vyhľadajte model, ktorý je vhodný presne pre vás

NOVÝ JEEP® RENEGADE KATALÓG

Stiahnite si alebo objednajte katalóg k novému modelu Jeep® Renegade