SEDADLÁ

Interiér nového Renegadu je typický ergonomickými sedadlami zhotovenými z mimoriadne kvalitných materiálov a výraznými detailmi z eloxovaného hliníka, ktoré sú inšpirované vzhľadom okuliarov používaných pri extrémnych športoch.

- ČIERNY TRESPASS
ČIERNY TRESPASS

Čierne textilné čalúnenie

- ČIERNY TRESPASS
ČIERNY TRESPASS

Čierne textilné čalúnenie

- ČIERNY TRESPASS
ČIERNY TRESPASS

Čierne textilné čalúnenie so sivým prešívaním

- POLAR PLUNGE
POLAR PLUNGE

Sivočierna koža so sivým prešívaním

- ČIERNA TRESPASS
ČIERNA TRESPASS

Čierna koža so sivým prešívaním

ZISTITE VIAC

KOMFORT NIKDY NEBOL NATOĽKO FUNKČNÝ

Interiér nového modelu Jeep® Renegade je navrhnutý naozaj dômyselne. Kombinuje na dotyk príjemné materiály s funkčnými prvkami. Obloženie z mäkkých materiálov sa prelína s odvážnymi funkčnými prvkami, akým je napríklad držadlo pre spolujazdca, ktoré oceníte najmä pri jazde v teréne. V celom interiéri sa nachádzajú dizajnové prvky inšpirované legendárnym dedičstvom značky Jeep®. Nová stredová konzola s úložným priestorom zvyšuje funkčnosť interiéru.

PREMYSLENÝ INTERIÉR

Či už ide o každodenné cesty do práce alebo víkendové dobrodružstvá, Renegade ponúka celú škálu odkladacích priestorov, do ktorých uložíte všetky potrebné veci. Určite oceníte nový otvor na telefón v stredovej konzole alebo sieťku – napríklad na iPad.

BUĎTE ODLIŠNÍ

S novým modelom Renegade budú vaše možnosti jeho prispôsobenia a odlíšenia sa nekonečné. Vyberte si z bohatého príslušenstva Mopar a prispôsobte si nový Renegade podľa vlastných predstáv.

JEEP® RENEGADE MODELLEK

Találja meg az Önnek megfelelő modellt

JEEP® RENEGADE KATALÓGUS

Töltse le Jeep® Renegade katalógust