VIAC NEŽ 60 DOSTUPNÝCH PRVKOV BEZPEČNOSTI

Nový Jeep® Renegade je po celej dĺžke okien vybavený prednými a zadnými hlavovými airbagmi, kolenným airbagom vodiča, bočnými airbagmi v operadlách predných sedadiel a pokročilými viacstupňovými airbagmi vodiča a spolujazdca.

VŽDY SPRÁVNOU RÝCHLOSŤOU

Jeep® Renegade je vybavený pokročilými bezpečnostnými funkciami, ktoré pomáhajú vodičovi dodržiavať rýchlostné limity.

AKTÍVNA BEZPEČNOSŤ

Jedinečný zážitok z jazdy môžete získať iba vtedy, keď sa za volantom budete cítiť bezpečne. Preto je nový Renegade navrhnutý s viac než 60 prvkami bezpečnosti vrátane systému varovania pred čelným nárazom Plus a systému sledovania jazdného pruhu LaneSense™ Plus. Tieto pokročilé asistenčné systémy fungujú spoľahlivo počas všetkých podmienok jazdy. Súčasťou sú dva úplne nové systémy: rozpoznávanie dopravných značiek a inteligentný rýchlostný asistent, obidva ako štandardná súčasť všetkých stupňov výbavy modelu Renegade.

Nový Jeep® Renegade bol ocenený prestížnymi 5 hviezdičkami v testoch Euro NCAP, a to aj po sprísnení limitov potrebných pre získanie 5hviezdičkového hodnotenia v oblasti ochrany dospelých, detí a chodcov. K udeleniu tohto ocenenia prispela inovačná architektúra „small wide 4x4“ a mnoho vylepšených bezpečnostných systémov dodávaných štandardne alebo za príplatok.

SYSTÉM VAROVANIA PRED ČELNÝM NÁRAZOM PLUS

Tento inovačný systém vďaka radarovým a obrazovým snímačom odhaľuje či sa Renegade nepribližuje k inému vozidlu alebo veľkej prekážke v dráhe jeho jazdy. V prípade potreby systém varuje alebo pomáha vodičovi vyhnúť sa nehode či zmierniť jej následky tak, že generuje zvukovú alebo vizuálnu výstrahu, alebo aktivuje brzdy.

BEZPEČNOSŤ PRI PARKOVANÍ

Mysleli sme na vás aj v oblasti parkovania. Renegade sa dodáva s rôznymi príplatkovými funkciami, ktoré vám pomôžu dostať sa na parkovacie miesto alebo z neho vyjsť bezpečne a čo najjednoduchšie.

PRVKY ZVYŠUJÚCE KOMFORT VODIČA

VERZIA JEEP® RENEGADE

VYHĽADAJTE MODEL, KTORÝ JE VHODNÝ PRESNE PRE VÁS

JEEP® RENEGADE KATALÓG

Stiahnite si alebo objednajte katalóg k novému vozidlu Jeep® Renegade