SKUTOČNEJŠÍ JEEP® AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Obrázky sú len ilustrácie. Predaj vozidiel sa očakáva v prvej polovici roku 2020.


Evolúcia bola odjakživa súčasťou DNA vozidiel Jeep®. Bola hnacou silou za vášňou preskúmavať nové miesta v teréne aj v meste. Táto evolúcia so sebou priniesla neutíchajúcu túžbu po niečom novom. Sloboda, výkon, zábava a efektívnosť sú základné hodnoty, vďaka ktorým sa Jeep® stal najsilnejšou značkou terénnych vozidiel na svete. Teraz je pripravený prelomiť ďalšiu hranicu – predstavujeme nové plug-in hybridy Jeep®. Dnes, viac ako kedykoľvek predtým, môžete naozaj ísť, kamkoľvek chcete.

SLOBODNEJŠÍ AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Nové plug-in hybridy Jeep® sú vytvorené pre mestských rebelov snívajúcich o slobode, ktorá prichádza s túžbou skrotiť hektický mestský život a riadiť SUV, ktoré vyhľadáva dobrodružstvá. Značka Jeep® nanovo definuje terénne vozidlo v novej ére dokonalosti spôsobom, ktorý si môže dovoliť len Jeep®: bez kompromisov, bez výhovoriek, len pravá a autentická sloboda.

VÝKONNEJŠÍ AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Plug-in hybridy Jeep® vám toho ponúkajú naozaj veľa. Budete dominovať v teréne aj pri bežnej jazde v meste. V týchto nových vozidlách Jeep® sú použité najnovšie technológie, ktoré zabezpečujú nielen elektrický pohon motora, ale tiež väčší komfort, všestrannosť a tichší chod. Zároveň sa môžete tešiť na všetko, na čo ste vo vozidlách Jeep® zvyknutí.

ZÁBAVNEJŠÍ AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Za volantom nového vozidla Jeep® sa zabavíte ako nikdy predtým. Najnovšie technológie umožňujú vozidlám Jeep® dosahovať ešte lepšie výsledky v teréne, vďaka čomu si môžete užiť jedinečný zážitok z jazdy, ktorý je pre túto legendárnu značku charakteristický. Plug-in hybridy Jeep® sa vyznačujú lepším zrýchlením a presnejšími reakciami vozidla, čo je zárukou elektrizujúceho zážitku.

EFEKTÍVNEJŠÍ AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Skutočný výkon je o kompromisoch a plug-in hybridy Jeep® v tejto oblasti excelujú. Na pohon využívajú spaľovací motor aj elektromotor, z ktorých ťažia to najlepšie, a sú preto oveľa efektívnejšie. Tento spôsob pohonu znižuje emisie a na dôkaz svojich výnimočných schopností zároveň umožňuje lepšie riadenie krútiaceho momentu a pri pomalej jazde vykazuje lepšie hodnoty. V konečnom dôsledku ide o jeden z najlepších výkonov značky Jeep®.

image

NOVÝ PLUG-IN HYBRID JEEP®

Spoločnosť Jeep® predstavila svoj rad plug-in hybridov v roku 2019 na medzinárodnom autosalóne v Ženeve. Prihláste sa na odber noviniek o novom rade plug-in hybridov Jeep®, ktoré budú uvedené na trh začiatkom roku 2020.

CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE O NOVINKÁCH