NOVÁ ÚROVEŇ KONEKTIVITY

Pripravte sa na novú úroveň interaktívneho pripojenia v novom modeli  Jeep® Compass 4xe Plug-In hybrid: nové rádio Uconnect 10,1 “ a digitálny prístrojový panel 10,25“.

Nové rádio UConnect 10,1’’

Lepší vo všetkých ohľadoch. Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid využíva poslednú generáciu rádia UConnect™ s väčšou obrazovkou, rýchlejším procesorom a aktualizovaným softvérom pre lepšiu konektivitu.

Automatické aktualizácie vzduchom

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid zavádza vôbec prvýkrát v rade Jeep® automatickú aktualizáciu vzduchom „Over The Air“. Prostredníctvom 4G Wi-Fi na palube sa mapy a obsah rádia UConnect™ aktualizujú cez aplikáciu My UConnect™, teda bez návštevy predajcu.

AUTOMATIC UPDATES OVER THE AIR

Váš domáci asistent na cestách

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid vytvoril nové spojenie s vašim domácim asistentom. Počas jazdy môžete hovoriť na asistenta Alexa Voice Service* akoby ste boli doma, alebo skontrolovať svoje vozidlo z pohodlia domova***.

* Táto služba je dostupná v anglickom jazyku.

**Amazon, Alexa a všetky podobné logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej dcérskych spoločností.

*** Vyžaduje tiež prítomnosť asistencie Alexa Voice Service alebo Google Home™ u vás doma.

****Predplatená služba.UCONNECT SERVICES 

Interakcia s vozidlom ešte nikdy nebola tak jednoduchá. Služby UConnect™ ponúkajú nové spôsoby pripojenia vášho plug-in hybridného modelu Jeep® Compass 4xe. Vďaka aplikácii My UConnect™ môžete kedykoľvek skontrolovať parametre vozidla, zobraziť a prijímať upozornenia o dôležitých dátach a pristupovať k asistenčným systémom.

THE WORLD OF 4XE PHEV IN YOUR HAND

Svet 4xe PHEV vo vašich rukách

Získajte zo svojho modelu Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid to najlepšie. Stačí, keď si stiahnete aplikáciu My Uconnect™ z App store alebo Google Play. Komunikujte so svojím vozidlom odkiaľkoľvek a zažite nový druh konektivity.

Bezdrôtová nabíjacia podložka

Bezdrôtová nabíjacia podložka

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid ponúka najnovšiu technológiou nabíjania smartfónov v podobe bezdrôtovej nabíjacej podložky. Stačí umiestniť kompatibilné zariadenie na podložku zabudovanú v stredovej konzole a počkať na rozsvietenie modrej kontrolky nabíjania. Keď svieti zeleno, váš telefón je nabitý.

* Nabíja až do 15 W, k dispozícii u modelov Jeep® Compass Longitude, Limited, S.

Pripojené pre vašu bezpečnosť

Sledujte cestu, majte ruky na volante a pritom si užívajte správy, volanie a obľúbenú hudbu.

Nový 10.25″ digitálny prístrojový panel

Jazdné informácie a stav vozidla sa zobrazujú na novom 10,25″ TFT digitálnom prístrojovom paneli. Tento nový prvok posúva interiér nového modelu Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid do novej dimenzie. Vyberte si jednu z 12 rôznych konfigurácií a získajte informácie, ktoré potrebujete bez toho, aby ste sa počas jazdy rozptylovali.

NEW 10.25" DIGITAL INSTRUMENT CLUSTER
e-COASTING

e-COASTING

Dobite si batérie za jazdy, vďaka kinetickej energii vozidla. Táto technológia pomocou záporného krútiaceho momentu elektromotora nabíja batérie a využíva energiu, ktorá by inak prišla nazmar v brzdách.

Spotreba paliva radu Jeep® Compass 4xe (l/100 km): 1,9 - 2,0; emisie CO2 (g/km): 44 – 47. Hodnoty schválené na základe merania/korelácie v cykle NEDC. Hodnoty slúžia pre porovnanie medzi vozidlami.