EVOLÚCIA E-HYBRID

Jeep® Compass rozvíja zážitok z hybridnej mobility prostredníctvom novej technológie e-Hybrid. Účinný zážihový preplňovaný motor 1,5 turbo (130 k a 240 Nm) je podporovaný elektromotorom P2, ktorý vďaka výkonu 15 kW (20 k) a krútiacemu momentu 55 Nm (ekvivalent 135 Nm na vstupe prevodovky)* zlepšuje výkon, účinnosť aj jazdný komfort.

* Prevádzka je podmienená nabitím batérie.
MOBILITA E-HYBRID

Vďaka hybridnému hnaciemu ústrojenstvu ponúka Jeep® doposiaľ nevídaný zážitok z jazdy. V porovnaní s tradičným mild-hybridným systémom zaručuje technológia e-Hybrid komplexný zážitok z jazdy s hybridom, a to vďaka novému elektromotoru*, ktorý zaisťuje mobilitu v nízkych rýchlostiach, fázach zotrvačnosti a počas manévrovania. S úplne vypnutým spaľovacím motorom prejdete niekoľko kilometrov.

* Prevádzka je podmienená nabitím batérie.

NOVÁ 7-STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

V novom modeli Jeep® Compass e-Hybrid debutuje úplne nová sedemstupňová dvojspojková automatická prevodovka. Vďaka kratším prevodovým pomerom – v porovnaní s tradičnou 6-stupňovou prevodovkou DCT – vozidlo ponúka väčšiu dynamiku a zároveň znižuje emisie a spotrebu počas jazdy po diaľnici.