ŠPIČKOVÝ HYBRID

Nový Jeep® Compass e-Hybrid sa môže pochváliť špičkovým technologickým ekosystémom, ktorý poskytuje vyšší jazdný komfort a vytvára tak bezkonkurenčný hybridný zážitok.

Infotainment 10,1" Uconnect™

Nový Jeep® Compass e-Hybrid sa môže pochváliť vlajkovou loďou infotainmentu Uconnect™. Systém sa vyznačuje 10,1" Ultra HD obrazovkou a je poháňaný procesorom s 5× rýchlejším výpočtovým výkonom ako pri predchádzajúcich verziách, čo znamená, že poskytuje doslova bleskovú rýchlosť prístupu k príkazom cez intuitívnejšie používateľské rozhranie a rozhranie dotykovej obrazovky Quickfire. Vďaka funkcii swipe a možnosti pretiahnutia aplikácií a widgetov do zložiek si môžete prehliadanie systému plne prispôsobiť svojim potrebám. Tento prvok je k dispozícii štandardne od výbavy Limited.

HLASOVÁ ASISTENCIA HEY JEEP®

Nový Jeep® Compass e-Hybrid je vybavený novým hlasovým asistentom Hey Jeep®. Od tejto chvíle budete môcť hovoriť so svojím autom jednoduchým vyslovením výrazu „Hey Jeep“. Vaše vozidlo vám vo všetkom vyhovie, postará sa o klimatizáciu, hudbu alebo mapy. Okrem toho vám nový systém rozpoznávania hlasu umožní prechádzať aj nové mapy TomTom™.

* Dostupné iba pri rádiu Uconnect 10,1'' Navi. Rádio Uconnect 10,1'' Navi je štandardom pri výbavách Upland a S.

AUTOMATICKÉ AKTUALIZÁCIE VZDUCHOM

Aktualizácia infotainmentu je hračkou vďaka systému Over the air a 4G konektivite. Týmto spôsobom budete môcť sami aktualizovať mapy a obsah bez toho, aby ste museli navštíviť miestne dílerstvo.

NOVÁ BEZDRÔTOVÁ NABÍJAČKA

Tu je návod, ako nabíjať mobilné zariadenia bez problémov a bez kábla. Na palube nového modelu Compass e-Hybrid je k dispozícii bezdrôtová nabíjacia podložka. Svoj smartfón jednoducho umiestnite do vyhradenej oblasti a proces nabíjania sa spustí automaticky.

Služby Uconnect™

Spojte sa so svojím vozidlom na diaľku pomocou mobilnej aplikácie My Uconnect™. Môžete sledovať parametre vozidla, prezerať si dôležité dáta a využívať výhody podporných systémov kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Štandardne od výbavy Night Eagle.

NOVÝ 10,25" PRÍSTROJOVÝ PANEL

Majte stav vozidla, výkon a jazdné údaje pod kontrolou vďaka novému 10,25" digitálnemu prístrojovému panelu s Full HD rozlíšením. Farebný displej sa vyznačuje aktívnou plochou 244 mm × 91 mm. Tento zvlášť moderný prístrojový panel je obrovským skokom vpred v zmysle štýlu interiéru Jeep® a súčasne vám umožňuje konfigurovať, organizovať a personalizovať váš obsah výberom z až 12 rôznych konfigurácií.