VNÚTORNÝ PRIESTOR

Dizajn interiéru nového modelu Jeep® Compass e-Hybrid je dokonalou kombináciou priestoru, pohodlia, štýlu a palubných technológií.

PRIESTRANNOSŤ JE VÝRAZNÁ VLASTNOSŤ

Ľudia, domáci miláčikovia, osobné veci: každý a všetko nájde svoje miesto na palube nového modelu Jeep® Compass e-Hybrid. Vďaka novým priehradkám a celému radu rôznych konfigurácií batožinového priestoru je možné vnútorný priestor prispôsobiť tak, aby vyhovoval akémukoľvek druhu cesty.

NOVÉ PRIESTORY V DOSAHU

Vezmite si so sebou všetko, čo potrebujete, aj na tie najdlhšie cesty. Nový Jeep® Compass e-Hybrid vám ponúka celý rad nových odkladacích priestorov. Tieto priestranné a nenápadné priehradky sa nachádzajú za radiacou pákou, na stredovej konzole a v lakťovej opierke. Úžitkový priestor presahuje 7 litrov, čo znamená, že máte priestor na všetko potrebné.

PRIESTORNÉ A PRISPÔSOBITEĽNÉ

Prispôsobte si batožinový priestor tak, aby ste so sebou mali všetko, čo potrebujete. Nový Jeep® Compass e-Hybrid je vybavený sklápacími zadnými sedadlami delenými v pomere 40/20/40. Vďaka tomu je kufor ešte univerzálnejší a jeho objem je možné zväčšiť tak, aby vyhovoval vašim špecifickým potrebám.

* Štandard pri výbave S

PRIESTOR NAVYŠE, VIAC ŠTÝLU

Interiéry nového modelu Jeep® Compass e-Hybrid dokonale stelesňujú filozofiu štýlu a pohodlia. Sedadlá ponúkajú najlepšie pohodlie vo svojej triede vďaka nastavovaniu polohy, vyhrievanému operadlu a dokonalej ergonómii, ktorá bola navrhnutá tak, aby vyhovovala aj na najdlhších cestách. Výbava S navyše ponúka ďalšie pohodlie v podobe pamäťového nastavenia sedadiel. Čalúnenie je látkové alebo vinylové a dokonale zladené s palubnou doskou.