ELEGANCIA ZNAČKY JEEP®

Nový Jeep® Compass e-Hybrid stavia na štýle a osobitosti, vďaka ktorým bol vždy taký ikonický, a zároveň sa vyznačuje prepracovaným dizajnom prednej časti a svetlometov a tiež novým radom kolies z ľahkých zliatin.

PREPRACOVANÝ ŠTÝL

Nový Jeep® Compass e-Hybrid vyniká svojím typickým dizajnom, ktorý nikdy nezostane bez povšimnutia. Jeho elegantné a výrazné línie sú zvýraznené štýlom prepracovanej masky chladiča a tiež predných a zadných svetiel.

PREPRACOVANÁ MASKA CHLADIČA

Ikonická maska chladiča so siedmimi otvormi predstavuje nadčasovú ochrannú známku značky Jeep®. Vyznačuje sa prepracovaným dizajnom a farebnou škálou. Mimoriadne elegantné línie sú ďalej zvýraznené čiernymi povrchovými úpravami a štylistickými detailmi, ktoré zdôrazňujú osobitosť legendárneho dizajnu.

KOLESÁ

Nový Jeep® Compass e-Hybrid ponúka širokú škálu kolies z ľahkých zliatin, ktoré vyhovejú rôznym jazdným štýlom a osobnostiam.

17" KOLESÁ Z ĽAHKÝCH ZLIATIN 18" KOLESÁ Z ĽAHKÝCH ZLIATIN S DIAMANTOVOU ÚPRAVOU 18" ČIERNE LEŠTENÉ KOLESÁ Z ĽAHKÝCH ZLIATIN 19" KOLESÁ Z ĽAHKÝCH ZLIATIN S DIAMANTOVOU ÚPRAVOU 19" ČIERNE LEŠTENÉ KOLESÁ Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

ELEKTRICKY VÝKLOPNÉ ZADNÉ DVERE

Ako už názov napovedá, nové elektricky výklopné zadné dvere* vám umožňujú otváranie a zatváranie tým najjednoduchším spôsobom. Jednoduchým pohybom nohy pod zadným nárazníkom sa spustia pohybové senzory, ktoré kufor automaticky otvoria. Okrem toho sa tento model môže pochváliť štandardnými funkciami, ako je systém bezkľúčového vstupu a štartovania Keyless Enter & Go, ktorý umožňuje otváranie a zatváranie dverí, zapínanie a vypínanie motora bez nutnosti vyťahovania kľúča z vrecka.

* nekompatibilné s ťažným zariadením